“Evim Hayatım” Diyen Annelere Özel Anneler Günü Hediyeleri

“Evim Hayatım” Diyen Annelere Özel Anneler Günü Hediyeleri

Günlük hayatımızda en çok vakit geçirdiğimiz yaşam alanı şüphesiz ki yaşadığımız evdir. Geçirilen vakit ile doğru orantılı olarak ihtiyaçlar da artıyor ve ev dekorasyonunu evin sahipleri için daha da önemli bir hale geliyor. Bu noktada farklı tasarım ve işlevlerdeki ürünler devreye girerek, ev dekorasyonu ihtiyaç listesindeki eksikleri tamamlıyor.

Ev dekorasyonu şüphesiz ki kadınlar için çok daha büyük bir önem taşıyor. Çünkü kadınlar, evleri ile ilgili her ayrıntıyı düşünürken, en küçük detaya kadar evin tüm dekorasyonunun uyum içerisinde olmasına özen gösteriyor. Modern bir görüntü, ev dekorasyonunda asla vazgeçilemeyecek olan istekler arasında her zaman ilk sıralarda yer almayı başarıyor.

Hepimizin bildiği gibi, yaklaşan Mayıs ayının ikinci haftası her sene Anneler Günü olarak kutlanıyor. Çocuklar ve eşler bu özel ve güzel günde “anneler” için bir şeyler yapma ve onları mutlu etme çabası içerisine girer. Günler hatta haftalar öncesinden hediye seçenekleri düşünülmeye başlanır ve pek çok kişi neredeyse son güne kadar ne alacağım sorusu ile boğuşur.

Anneler Günü Hediyeleri Seçiminde;

Aslında kadınların dekorasyon hakkındaki düşüncelerinde hepimiz ortak bir kanıda olduğumuza göre bir kadını mutlu etmenin yolunu bulmak çok da zor değil. Kadınların dekorasyon ve ev araç ve gereçlerine olan tutkusu, ilk akla gelen seçeneklerden biri olabilir. Seçeceğiniz yaratıcı anneler günü hediyesi ile hem evinizin kıymetlisi annenizi mutlu etmiş hem de gereksiz ve ihtiyaç dışı hediyeler yerine, yaratıcı ve ihtiyaç dahilinde hediyeler seçmiş olursunuz.

Henüz hediyesini seçmeyenler için Anneler Günü’ne özel uygun fiyatlı ve alternatif hediye seçeneklerini sizler için bir araya getirdik.

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Nevresim Takımları

Ev tekstilinin, kadınların dekorasyon tutkusu içerisinde özel bir yer kapladığını hepimiz biliyoruz. Anneler Günü’nde annenizi ev tekstilinin en kullanışlı parçalarından olan nevresim takımlarıyla mutlu etmeye ne dersiniz?

carina-nevresim-takc4b1m_428_1la-rosa-ranforce-nevresi_626_1becca-ranforce-nevresim-_631_1

Dekoratif Objeler

Anneler Günü hediyeleri arasında ilk sıralarda yer alan diğer ürünler dekoratif objeler. Annenize olan sevginizi göstermek için koruyucu melek biblolarını tercih edebilir ya da kalpli bir çerçeveye en sevdiğiniz birlikte çekilmiş fotoğrafınızı yerleştirebilirsiniz.

Angel-of-Embrace-Melek-Kucaklama_6314_1 Kuslu-3-lu-Cerceve_13507_1 Guardian-Angel-Koruyucu-Melek_6014_1

2’li Peçeteler

Batik deseni ile boyanmış, farklı renk alternatifleri bulunan 2’li peçeteler basit ama daima ihtiyaç olma özelliği ile Anneler Günü hediyesi listesinde yerini kapıyor. Modern tasarımlı bu peçeteler eminiz ki hem sizin için hem de anneleriniz için oldukça cazip bir seçenek olacak.

evim hayatım-Tie-Dye-2-li-Pecete-Kirmizi-vitringez evim hayatım-Tie-Dye-2-li-Pecete-Lacivert-vitringez evim hayatım-Tie-Dye-2-li-Pecete-Yesil-vitringez

Mutfak Araç Gereçleri

Kadınların, özellikle de annelerin mutfak araç ve gereçlerine karşı olan tutkusu yadsınamaz bir gerçek. Anneniz için seçeceğiniz tasarım mutfak ürünleriyle; kahvaltı masalarını ve çay saatlerine neşe katabilirsiniz.

Beauty-2-Katli-Kurabiyelik_15168_1 Sunflower-4-Bolmeli-Kapakli-Kahv_15182_1 Sunflower-6-li-Standli-Cay-Finca_15179_1

Peştamal

Ev konusundaki bir diğer ihtiyaç ise hiç düşünmediğiniz ve beklemediğiniz bir yerden karşınıza çıkabilir. Banyo ihtiyacı olarak peştamallar; renk, dokuma, desen özellikleri ile göz zevkine hitap etmeyi hedef ediniyor.

ev hayatım-Tie-Dye-Masa-Ortusu-Kirmizi-vitringez ev hayatım-Tie-Dye-Masa-Ortusu-Lacivert-vitringez ev hayatım-Tie-Dye-Masa-Ortusu-Yesil-vitringez

Anneleriniz için küçük mutluluklar yaratacak hediye seçenekleri arıyorsanız; Evim Hayatım web sitesini ziyaret etmeyi ve Anneler Günü özel sayfalarına göz atmayı unutmayın.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya!Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK