Eviniz Çocuğunuz İçin Güvenli Mi?

Eviniz Çocuğunuz İçin Güvenli Mi?

Çocuk denilince akla hemen onun sağlığı ve güvenliği gelir. Gözünüz gibi baktığınız çocuklarınızın sağlıklı ve güvenli bir şekilde büyümeleri için gerekli tedbirleri alıyor musunuz? Yoksa eviniz ona karşı tehlikelerle dolu bir mayın tarlası gibi mi? Evinizde kullanacağınız temel çocuk güvenlik ürünleriyle birlikte, çocuğunuzun yaşam alanını güvenli bir hale getirebilmeniz çok kolay!

Çocuk Güvenlik Ürünleri Neden Kullanılır?

Tehlike denilince…

İlk akla gelen cam, balkon ve merdivenler oluyor tabi. Eğer evinizde balkon varsa ya da eviniz birden çok katlıysa, çocuğunuzun balkona ve merdivenlere erişimini kısıtlamanız gerekir. Bunu yapmanın en kolay yolu, çocuk güvenlik kapıları. Yine aynı şekilde merdiven ya da balkon korkuluklarının aralarından çocuğunuzun düşmesini önlemek için çocuk güvenlik filelerini de kullanabilirsiniz.

çocuk güvenlik, çocuk güvenlik ürünleri, bebek güvenlik, kapı kilidi, fırın kilidi, otomobil güvenlik ürünleri
MinyBaby Merdiven Balkon Güvenlik Filesi 3.00m 0.78cm

 

Peki ya başka?

Evde çocuğunuzun erişebileceği fırın gibi elektrikli aletler ve prizler, ayrıca başını çarpabileceği masa kenarları da tehlike içeren öğeler arasında. Ama merak etmeyin, her sorunun bir çaresi mevcut. Prizler için yapılmış özel kapaklar, fırın kilitleri, masa kenarı koruyucuları ve diğer birçok çocuk güvenlik ürünü, buna benzer problemlerin üstesinden gelmenizde en büyük yardımcılarınız olacak.

EVİNİZ ÇOCUĞUNUZ İÇİN GÜVENLİ Mİ?
Kraft Fırın Kilidi
EVİNİZ ÇOCUĞUNUZ İÇİN GÜVENLİ Mİ?
Kraft Priz Kaplaması

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hâlâ içiniz rahat değil mi?

Onca güvenlik önlemi aldınız, ama hâlâ çocuğunuzun güvenliğinden endişe ediyorsanız, bir bebek telsizi almanızı öneririz. Artık kameralı olarak da üretilen bebek telsizleri sayesinde siz mutfakta işinizi yaparken, çocuğunuzun odasında güvenli bir şekilde oynadığından emin olabileceksiniz.

EVİNİZ ÇOCUĞUNUZ İÇİN GÜVENLİ Mİ?
Luvion Görüntülü Bebek Telsizi Seti Prestige Touch
EVİNİZ ÇOCUĞUNUZ İÇİN GÜVENLİ Mİ?
Motorola PhotoFrame Dijital Bebek Telsizi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sadece evde güvenlik değil, otomobilde güvenlik de önemli tabi. Aracınız varsa ve çocuğunuzla birlikte araç kullanmanız gerekiyorsa, otomobil güvenlik ürünlerini de mutlaka değerlendirmeye alın, eğlenceli yolculuklara içiniz rahat bir şekilde çıkın.

 

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya!Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK