Eviniz için Duvar Dekorasyonu

Eviniz için Duvar Dekorasyonu

Yeni bir eve taşınırken, üzerinde en çok durulan konulardan biri dekorasyondur. Çünkü kendinizi evinizde hissedebilmeniz için, yaşam alanınızın rahatlatıcı, stresten uzak, güvenli olması ve en önemlisi sizin zevkinize ve isteklerinize göre dekore edilmesi oldukça önemlidir.

Evinizi dekore ederken, önce kendi sesinize kulak vermeniz ve hoşlandığınız renkler, dekorasyon tarzları, kullanmak istediğiniz mobilyalar gibi detayları belirlemeniz gerekir.

Duvar Dekorasyonu İşlemlerine Başlarken

Ev dekorasyonunun ilk adımı, dekorasyonda kullanılacak renklerin belirlenmesidir. Çünkü evinizin sahip olduğu ruh ve konfor için renk oldukça önemli bir detaydır. Renk seçimini tamamladıktan sonra ise ev dekorasyonunun temel adımları olan aydınlatma ve mobilyalarla devam edilebilir.

Duvarlarınız renklenip, mobilyalarınız ve aydınlatmalarınız da tamamlandıktan sonra; sıra en keyifli adımlardan olan “ev aksesuarlarına” gelir. Aksesuar kullanımı ev dekorasyonunda keyifli olduğu kadar da önemlidir çünkü küçük bir aksesuar, evinizin tüm havasını değiştirebilecek kadar büyük bir yere sahiptir.

Ev dekorasyonunda en çok tercih edilen parçalar; tablolar, aynalar ve duvar stickerlarıdır. Seçeceğiniz dekoratif aksesuarların her biri, yaşadığınız evin dekorasyonu ve size kattığı enerji hayatınızı olduğundan daha güzel kılar!

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Duvar Dekorasyonu 1: Kanvas Tablolar

Duvarlarınızı en güzel şekilde doldurmanın yolu şüphesiz ki tablolardır. Mobilyalarınıza kontrast oluşturacak şekilde seçtiğiniz bir tablo, odanızın rengini ve enerjisini bütünüyle değiştirir. Bu nedenle zıt renkler kullanmaktan çekinmeden, en sevdiğiniz renkleri duvarınıza asabilirsiniz.

Bizde Hesaplı - 2 Parça Çilingir Kanvas Tablo - Vitringez Bizde Hesaplı - 5 Parça Martılar Kanvas Tablo - Vitringez

Bizde Hesaplı - 5 Parça Kanvas Tablo - Vitringez Bizde Hesaplı - 5 Parça Modern Kanvas Tablo - Vitringez

 

Duvar Dekorasyonu 2: Tablo Saatler

Duvar saatleri evlerin ve ofislerin olmazsa olmazıdır. Saatinizi seçerken farklılık arıyorsanız, bizim sizlere önerimiz, sıradan duvar saatlerinin aksine tablolu duvar saatleri. Eviniz için seçtiğiniz saatli bir kanvas tabloyla bir taşla iki kuş vurabilirsiniz. Hem saat hem de tabloyu bir arada sunan böyle bir tasarım duvarlarınız için en iyi seçim olacak.

Bizde Hesaplı - Bass Kanvas Tablo Saat - Vitringez Bizde Hesaplı - Kanvas Tablo Saat - Vitringez

Bizde Hesaplı - Gemiler Kanvas Tablo Saat - Vitringez Bizde Hesaplı - Londra Kanvas Tablo Saat - Vitringez

Duvar Dekorasyonu 3: Duvar Stickerları

Çocuklarınızın sevdiği kahramanlar, çizgi film karakterleri ve hayvanlar çocuk odası stickerlarının başında yer alıyor. Genellikle çocuk odaları için tasarlanan bu duvar stickerları, evin salonu için de farklı modelleriyle gayet göz alıcı ve dikkat çekici bir stile sahip. Koltukların arkası, televizyon ünitelerinin yanı ve kapı girişleri duvar stickerları için oldukça uygun alanlar.

Bizde Hesaplı - Kadife Duvar Sticker Zürafa - Vitringez Bizde Hesaplı - Kadife Duvar Sticker Balloon - Vitringez

Bizde Hesaplı - Kadife Duvar Sticker Spiderman - Vitringez Bizde Hesaplı - Kadife Duvar Sticker Şangay - Vitringez

Birbirinden farklı ürün kategorileriyle, ev dekorasyonundan elektroniğe kadar ihtiyacınız olan her şeyi sizlere sunan bizdehesapli.com’un diğer ürünlerine göz atmayı unutmayın.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya!Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK