Eviniz için İdeal Ayakkabılık Nasıl Seçilir?

Eviniz için İdeal Ayakkabılık Nasıl Seçilir?

Hepimiz ayakkabıları çok seviyoruz. Ailemize bireyler eklendikçe ayakkabılar eklendikçe evimizde yer olmaması problem yaratabiliyor, düzenli bir ev için ayakkabılık şart.

Dolaplar ve kapılar için ayakkabı rafları en popüler seçenekler arasındadır. Bir ayakkabı rafı seçmek, ayakkabının ne kadar erişilebilir olmasına ve alıcıların hantal ve yerinde kalması gereken bir şey yerine kolayca taşınabilir bir raf istiyor olmasına bağlıdır. Satın alan ayrıca, bir ayakkabı rafına ayırmak zorunda oldukları alanı da dikkate almalıdır; çünkü raflar, kompakt minimalist tasarımlardan, bitmiş ahşaptan duvardan duvara raflara kadar değişir.

Taşınabilirlik ve yerleştirmenin yanı sıra, ayakkabı raflarında da görünüm ve dayanıklılık açısından büyük farklılıklar bulunmaktadır. Ahşap raflardan esnek, plastik kapılı raflara kadar, alıcıların seçiminde birçok seçenek var.

Ayakkabı rafları, Koçtaş gibi birçok yerde farklı model ve fiyatlarda satılmaktadır.

Peki, Ayakkabılık Nasıl Seçilir?

1. Mekanı değerlendirin.

Ayakkabı rafı satın alırken, mümkün olduğunca mekanınızı değerlendirin. Her çeşit ayakkabı rafı vardır, ev sahibi olarak kendimize en uygun depolama çözümü bulabiliriz.

2. Ayakkabı rafını ideal kullanmaya çalışın.

Kısa Yatan Raflar: Bol zemin alanı, ancak sınırlı üst yeri olan odalar için idealdir.

Uzun Daimi Raflar: Zemin alanı bol olan odalar için uygundur.

Kapı Asma Kabinleri: Sınırlı zemin ve duvar alanı olan odalar için idealdir.

Asma Raflar: Asılı raflar, farklı yerlerde ve dar alanlarda kullanılabilir.

3. Ayakkabı raf boyutlarını belirleyin

Farklı boyda ayakkabılarınız olduğunu göz önüne alın. Boylar farklı ayakkabı türleri farklı ayakkabı rafları gerektirir. Örneğin, Yüksek topuklu ayakkabılarınızı ve çizmelerinizi özel raflarda saklayabilirsiniz.

4. Alanınızı ölçün.

Göz zevkinize göre, ayakkabılığınızın ne kadar yer kaplamasını istediğinize karar verin. Ölçerseniz, daha sağlıklı ve hoşunuza gidecek bir dolabınız olacaktır.

Ev dekorasyonunuzu tamamlamak isterseniz, ayakkabılık, gardırop, TV ünitesi, yatak odası takımları, kitaplık, çalışma masası ve sandalyeleri, raf, takı dolapları, tabure, mutfak masası, ofis ve çalışma masası, çok amaçlı dolap, TV sehpası, karyola, komodin, portmanto ve askılık, zigon sehpa, şifonyer, sandalye ve yatak tasarımlarını Koçtaş ev dekorasyonunda bulabilirsiniz. Ayrıca dekorasyonunuzu tamamlayacak en zevkli dekoratif aksesuar, ev tekstili, minder, kırlent, rüstik perde, jaluzi, yılbaşı aksesuarları, zebra stor perde, duvar kağıdı, paspas, perde, tavan kaplaması, halı, resim ve çerçeve seçeneklerini de ev dekorasyonu ürünleri arasında keşfedebilirsiniz.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya!Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK