Fırsat Kategorisinden Seçeceğiniz Abiyeler ile Davetlerde Göz Kamaştırın

Fırsat Kategorisinden Seçeceğiniz Abiyeler ile Davetlerde Göz Kamaştırın

Özel davetler, biz kadınlar için her daim önem taşıyor. Bazen bir kokteyl, bazen bir parti, bazen de düğün gibi özel organizasyonlarda hep şık ve zarif görünmek isteriz. Elbette ki bu şık ve zarif görünme çabası içinde olan hemen hemen her kadının kullandığı ve oldukça meşhur hale gelen bir cümle vardır: “Davet çok ama dolabımda abiye elbise yok!”  Çünkü, her ne kadar hepimizin dolabında birkaç parça abiye elbise hazır olsa da, farklı modellere ve kesimlere sahip olan abiyeler giyerek kendimizi daha iyi hissetmek isteriz.

Özel bir davet haberi geldiğinde, bazen zaman darlığından bazen de bütçesel nedenlerden ötürü yeni bir abiye almak mümkün olmayabiliyor. Ancak, hem zaman sıkıntısı, hem de bütçesel sorunlara “Fırsat Kategorisi” ile hızlı, etkili ve şık çözümler bulmak mümkün. Hem de laf aramızda, fırsat kategorisi içerisinde öyle şık ve farklı kesimlere sahip abiye elbiseler var ki, diğer davetliler abiyenizi bir modaevine diktirdiğinizi bile düşünebilir. 😉 İndirim fırsatları ile online olarak satın alabileceğiniz abiye elbiseler arasında kuyruklu, kısa, büyük beden ve tulum abiye modelleri de bulunuyor. Fırsat bu fırsat diyerek, dolabınızda bulundurmak isteyebileceğiniz abiye elbise modellerinin detaylarına aşağıdaki başlıklar altından ulaşabilirsiniz.

Görsellere tıklayarak ürünlere ve farklı renk seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Kuyruklu Uzun Abiye: Özel Davetlerde Zerafetiniz İle Şaşırtın

Abiye modelleri arasında en çok dikkat çeken kuyruklu abiye elbiseler, son yıllarda davetlerin yükselen trendleri arasında yer alıyor. Kuyruklu abiye doğru saç ve makyaj ile biraraya geldiğinde, kullanan kadına ayrı bir asalet ve zerafet katıyor.

saks kırmızı somon yeşil


Gençliği Ortaya Çıkaran Kısa Abiye Elbise Çeşitleri

Kokteyl, parti ve nikah davetleri için ideal olan kısa abiye elbiseler, pastel renklerinin ve modern kesimlerinin sağladığı avantaj ile daha genç görünmeye yardımcı olabiliyor.

yeşil siyah somon_k mercan


Her Zaman Şık, Her Zaman Trend: Abiye Tulum Modelleri

Hem şıklığı, hem de rahatlığı ile öne çıkan abiye tulum modelleri renkleri, dantel ve gold detayları ile dikkat çekiyor. Genellikle abartıdan uzak detaylar ile kullanılan abiye tulumlara, tepeden sıkıca toplanmış at kuyruğu modelindeki saçlar çok yakışıyor.

siyah2 kırmızı saks siyah


Büyük Beden Abiye Şıklığında Fırsat Bu Fırsat

Daha şık ve kadınsı görünmeye yardımcı olan büyük beden abiye modelleri de “Fırsat Kategorisi” altında bulunuyor. Canlı renklere ve modern kesimlere sahip olan büyük beden abiyeler  daha zarif ve şık bir görüntüye ulaşmaya yardımcı oluyor.

lacivert mint beyaz somon

Dolabınızda yer almasını istediğiniz tüm abiye elbise modellerine Abiyefon web sitesinde yer alan “Fırsat Kategorisi” altından ulaşabilirsiniz. Abiyefon aracılığı ile davet şıklığınızı ve zerafetinizi tamamlayabilecek takı, çanta ve ayakkabı gibi diğer ürünleri inceleyebilir ve dilerseniz online olarak satın alabilirsiniz.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK