Gardırobunuzda Turuncu Bluzlar İçin Yer Açın

Gardırobunuzda Turuncu Bluzlar İçin Yer Açın

DOST BAŞA DÜŞMAN PUNK’A HAYRAN

Yaz gelirken bu erkeklere bir haller oluyor. Sanki bütün kış hiçbir şey yapmayıp sadece uyumuşlar gibi içlerine orantısız bir neşe, gereksiz bir heyecan doluyor. Sizse onların yanındayken ergenliği on sene sürmüş genç kız gibi suratınızı asar ve dünyaya bir anda küsüverirsiniz.

“Ben de bir anormallik mi var?” dediğiniz an, yanınızdan geçen birbirinden şık kadınlar ayakkabısı, pantolonu, elbisesi, eteğiyle neden böyle düşündüğünüz konusunda size ufak tüyolar verebilir.

Erkek arkadaşımla uzun yıllar sevgili kalmayı başaran biri olarak soruyorum, “Sevgilinize her zaman güzel görünmek istemez misiniz?” O zaman biraz daha gayret kızlar, modayı takip etmek o kadar da zor değil.

Yeni sezonda trend turuncu bluzlar

Burada size erkeklerin tarafındaymışım gibi gelebilir. Ama hayır. Mesela üzerimde turuncu sırt dekolteli bir bluz var. Erkek arkadaşım da bu bluzumu çok seviyor. Umarım yine “çok yakıştı” demez de artık başka bir şeyler de giyebilirim. Sanki giymesem gözü hep bu bluzu arayacak, kimin üzerinde görse ona sarılacakmış gibi hissediyorum. Tamam kabul ediyorum, biraz abartmış olabilirim…

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

 5369bc263d4e9-tileGARDROBUNUZDA TURUNCUYA YER AÇIN

Aslında birkaç öncesine kadar modayı takip ettiğim söylenemezdi. Ne şortlara ne de topuklu ayakkabılara bakardım. Atasözü gibi kabul edilen “Moda insanın üzerine yakışanı giymesidir.” sözünü benimsemiş olsam da kalıpları ve sınırları zorlamaktan da kendimi alıkoyamıyorum. Belki de bu yüzden eskiden bana yakışmayacağını düşündüğüm turuncu bluz modelini anlık bir içgüdüyle almam son zamanlarda verdiğim en iyi kararlardan biri oldu. Şimdi birkaç saniyeliğine dolabınızdaki kıyafetleri düşünün. Turuncu renkli herhangi bir bluzunuz var mı? Stil sahibi insanların giderek arttığı bu zamanlarda, turuncu kendini ve giyenleri ön plana çkartıyor dersem sanırım şaşırmazsınız.

Sokakta gözünüze takılan ve aslında sizden hiçbir farkı olmayan diğer kızların yaptığı da tam olarak bu. Farklı olmak ve tarz yaratmak.

Son olarak tavsiyem: Sokakta yürürken dikkatli olun. Çünkü sırt dekolteli ve turuncu bir bluzunuz varsa istemsiz bakışlara maruz kalabilirsiniz. Yüzünüzdeki ifade “niye bakıyorlar ki” olsa da, içten içe “bugün çok güzelim yaaa ” diyeceğinizden eminim. Özgüvenin yerine geldiğine göre, sen de benim gibi modaya ilgi duymaya başlamışsın. Tebrik ederim…

PAYLAŞ
Annemin topuklu ayakkabılarını giymeye başladığımdan beri modayla ilgileniyorum. Straplez badilerimden etek yapıyor ve bir kıyafeti en az üç farklı şekilde kullanabiliyorum. Issız adaya düşsem muhtemelen yanıma en sevdiğim 3 ayakkabımı alırım.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK