Hamile Giyim Elbise Modelleri ile Şıklık Yarışı

Hamile Giyim Elbise Modelleri ile Şıklık Yarışı

HAMİLE GİYİMİNİN TREND ELBİSE MODELLERİYLE EN ŞIK ANNE ADAYI SİZ OLUN

Kadınlara verilmiş en mucizevi özellik kuşkusuz ki geleceğimiz olan çocukları, evlatları dünyaya getirebilmek. Dünyanın o en masum bakışlarını, en içten gülümsemelerini hayata kazandırabilmek, onların küçücük parmaklarıyla sımsıkı tutunduğu elin sahibi olabilmek, yeryüzündeki en muhteşem duygu olsa gerek. Siz de bu şanslı kadınlardan biri olmak için gün sayıyorsanız, her gün biraz daha sabırsızlıkla dünyaya getireceğiniz o tertemiz yüreği bekliyor olmalısınız. Ancak bu sırada, yani hamileliğiniz boyunca, şıklıktan ve son trend’lerden kopmamış olduğunuzu umuyoruz. Öyle olsa dahi, özellikle bu sezonun hamile giyim elbise modellerini gördükten sonra en şık anne adaylarından biri olmak için mücadeledeki yerinizi alabilirsiniz.

Ayrıca, baby shower için hazırlıklarınızın da sürdüğü bir dönemdeyseniz ve henüz bir kıyafet seçmiş değilseniz, hamile giyim elbise modellerine göz atmanızda fayda var. Evde gerçekleşecek bir parti için hem tarz sahibi hem de sade seçeneklerin yer aldığı bu kreasyonlarda, partinizin temasına ve hakim olan rengine uygun seçimlerle, partinin baş kahramanı olarak göz kamaştıracağınız kesin.

Dilerseniz, gelin heyecanınıza ortak olalım ve hamile giyim elbise modellerine birlikte göz gezdirelim…

İşte karşınızda hamile giyim elbise modelleri

Spor ve klasik parti organizasyonlarına göre kıyafet seçimi

Kusursuz bir baby shower partisinin temel detayları arasında, anne adayının tarzı ile parti temasının uyum içinde olması yer alıyor. Bunun anlamı, klasik detayların yer aldığı bir partide, sizin de tüm zarafetinizle klasik ve sade bir elbise taşıyor olmanızda fayda var. Örneğin, bir kız annesi olmak için gün sayıyorsanız ve partinizin konseptinde melekler, prensesler yer alıyorsa, sizin de bu rüya gibi konsepte uygun açık renk, klasik bir seçim yapmanızda fayda var.

HAMİLE GİYİMİNİN TREND ELBİSE MODELLERİYLE EN ŞIK ANNE ADAYI SİZ OLUN
Viskon Hamile Elbisesi
HAMİLE GİYİMİNİN TREND ELBİSE MODELLERİYLE EN ŞIK ANNE ADAYI SİZ OLUN
Spor Hamile Elbisesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ancak, bir küçük delikanlıyı kucağınıza almak için dört gözle o günü bekliyorsanız ve küçük futbol topları ya da süper kahramanların yer aldığı, spor bir konsept hazırladıysanız, siz de daha spor bir elbise seçimi yapabilir, davetlilerinizin de bu tür rahat ve spor kıyafetler tercih edebileceklerini onlara iletebilirsiniz.

Kullanışlı, sağlıklı ve çok şık

Kadınların, özellikle hamilelik dönemlerinde yavrusu ve kendi sağlığı için her konuda seçimlerine özen göstermesinde fayda var. Elbette başta aldığı gıdalara ve gün içerisinde uzun süre bulunduğu ortamın hijyenik olması bunların başında geliyor. Ancak, kıyafet seçimlerinizde de organik materyellerin kullanılmasına da özen gösterebilirsiniz. Üstelik, bu organik materyaller kullanılarak tasarlanan kıyafetlerin çok şık olduğunun da altını çizmekte fayda var. Baby shower partiniz için “organik” bir seçim yapabilirsiniz.

HAMİLE GİYİMİNİN TREND ELBİSE MODELLERİYLE EN ŞIK ANNE ADAYI SİZ OLUN
Dantelli Penye Elbise
HAMİLE GİYİMİNİN TREND ELBİSE MODELLERİYLE EN ŞIK ANNE ADAYI SİZ OLUN
Emzirme Özellikli Penye Elbise

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Peki, hamilelik kıyafetlerinizi doğumdan sonra da kullanabileceğiniz özelliklerde seçmeye ne dersiniz? Hamilelik kilolarınızdan kurtulmadan önce, bu rahat ve esnek kıyafetleri kullanmaya devam edeceğiniz için, onları hamilelik sonrası kullanışlı olacak şekilde seçmeniz daha doğru olacak. Örneğin, emzirme özellikli elbiseler çok işinize yarayacak. Hem şık hem de emzirme özellikli kıyafetleri, hamileliğinizin ardından katılacağınız küçük davetler için trend ve kullanışlı bir seçenek olarak değerlendirebilirsiniz.

Pembe anneleri ve mavi anneleri

Kız çocuklar için pembe, erkek çocuklar için mavi geleneği büyük bir keyifle devam ediyor. Küçük bir prenses veya yakışıklı bir prens için heyecanlı bekleyiş sürerken, onlar adına yapılan tüm partiler ve hazırlıklar sizi daha da heyecanlandırıyor olmalı. Parti temanızı belirlerken, bu renkler sizi daha da motive edecek, üstelik tasarımlar farklı fikirler için size ilham da verecek.

Örneğin, erkek çocuk için yapılan baby shower partide, mavi beyaz çizgili elbisenizi giyip, küçük denizci partisi organize etmek iyi bir fikir olabilir. Yelkenliler, can simidi şeklinde kurabiyeler ve tuzlu çörekler, mavi – beyaz balonlarla muhteşem bir deniz ve deniz kıyısı konsepti hazırlanabilir.

HAMİLE GİYİMİNİN TREND ELBİSE MODELLERİYLE EN ŞIK ANNE ADAYI SİZ OLUN
İçi Çizgili Viscon Elbise
HAMİLE GİYİMİNİN TREND ELBİSE MODELLERİYLE EN ŞIK ANNE ADAYI SİZ OLUN
Altı Büzgülü Elbise

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu keyifli ve eğlenceli günün tadını, içinde kendinizi en rahat ve şık hissedeceğiniz hamile giyim elbise tercihinizle geçirin. Ve eğer hamile giyim modasını daha yakından takip etmek, partiniz için en doğru konsept ve kombinlere ulaşmak istiyorsanız, VitrinGez ile son trend’ler burada olacak.

 

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK