Kadın Giyim Demiş Ama Giyinmemiş

Kadın Giyim Demiş Ama Giyinmemiş

KADIN GİYİM DEMİŞ AMA GİYİNEMEMİŞ

Kendimi “fıkrasına gülünmeyen adam” gibi hissetmemi sağlayan kadın giyim sitelerine isyanım var! Kadın giyim kategorisinde aradığım hiçbir elbiseyi bulamıyorsam o siteye niye gireyim? Biri bana söyleyebilir mi?

Aslında her şey arkadaşlarımla iş çıkışı bir yerlere kahve içmeye gittikten sonra başladı. Tabii hepimizin elinde cep telefonu, bir yanda sosyal medyanın etkisi altına giriyor, diğer yandan alışveriş sitelerine bakıyoruz. Sebebi de ne? Ucuz elbise. “Aradığımızı bulana kadar yılmak yok!” dedik ve elbise aramaya devam ettik.

Bizim kızlar baş parmaklarını hissedemeyene kadar birçok siteye girip çıktılar ama her seferinde en güzel çeşitleri ben buluyordum. Önce biraz uğraşmalarını seyredip eğlendim ama sonunda dayanamayıp onları da VitrinGez’le tanıştırdım…

Kadın giyim kategorisinde o kadar çok elbise çeşidi var ki, inanamazsınız. Fiyatlarını söylemeye dilim varmıyor. Sadece ve sadece 20 lira! Bir arkadaşınızla kahve içmek bile daha pahalı olabiliyorken, o elbiseleri ben nasıl almam! Hesabı ben ödedim de, oradan biliyorum.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

Kadın giyim elbise modelleri

 5385df2208a8e-tile  529dc3b28489b-tileKADIN GİYİM DEMİŞ AMA GİYİNEMEMİŞ5385df21ae6f9-tile529dc15f327e9-tile 529dc2b433094-tile529dc3b28a558-tile5385df2193a29-tile

Sadece elbise de değil, topuklu ayakkabı, etek, sandalet, şort, babet ne ararsanız var. Kızlar, yaz yaklaşıyor. Ben ve benim birkaç arkadaşım bu sitenin günlük ziyaretçi sayısının ilk yüzünü oluşturuyoruz. Siz de ürünler tükenmeden bir bakın derim.

Fıkra gibi alışveriş sitelerinden, masal gibi bir sona bağlayacak olursam: Kadın giyim demiş ve kadınlar bu siteden giyinmiiiiş. Alışveriş de burada bitmemiiiiş….

PAYLAŞ
Annemin topuklu ayakkabılarını giymeye başladığımdan beri modayla ilgileniyorum. Straplez badilerimden etek yapıyor ve bir kıyafeti en az üç farklı şekilde kullanabiliyorum. Issız adaya düşsem muhtemelen yanıma en sevdiğim 3 ayakkabımı alırım.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK