Kadın Giyimde Sonbahar Esintileri

Kadın Giyimde Sonbahar Esintileri

KADIN GİYİMDE SONBAHAR ESİNTİLERİ

Bir yaz da biz tam anlamıyla tadını çıkartamadan geldi geçti. Sıcaklardan bunaldıysanız iyi haber; havalar serinlemeye başlıyor. Pek çoğumuz giyimimizi buna göre ayarlamak için bir yaza girerken kaldırdığımız mevsimlikleri aramaya başladık bile.

Ama aslında her mevsim geçişi, gardırobu yenilemek ve eskileri atıp yenilere yer açmak için harika bir fırsat. Dolabınızda ne zamandır giymediğiniz ve modası geçmiş olan kıyafetlerden kurtulup, hem şık hem pratik, hem de yeni trendlere uygun yeni bir şeyler keşfetmeye ne dersiniz?

İşte 2014/2015 sonbahar-kış trendlerine göre kadın giyim önerilerimiz…

Kadın giyimde sonbahar

Panço modası

Sonbaharda özellikle sonbharın başlarında havalara güvenerek hareket etmek pek mümkün değil. Gündüz saatlerinde kısa kollu bir t-shirt ya da uzun kollu ama ince bir gömlek yeterli olurken, akşama doğru havanın serinlemeye başlamasıyla beraber üzerimize bir şey alma ihtiyacı hissederiz. Montların kalın, gömleklerin kifayetsiz kaldığı bu serseri mevsimde en pratik çözümlerden biri de pançolar…

Aslında 1970’lerde çok moda olan, sonrasında 2006’da hayatımıza yeniden giren pançolar, bu sezon etnik desenlerin yanı sıra canlı renklerle de bir kez daha bizlerle.

KADIN GİYİMDE SONBAHAR ESİNTİLERİ
Siyah Kaşe Panço
KADIN GİYİMDE SONBAHAR ESİNTİLERİ
Karaca Bayan Balıkçı Yaka Yün Triko Kazak-Gri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Balıkçı yaka

Eğer balıkçı yaka seviyorsanız, bu sezonda modaya uymak sizin için hiç zor olmayacak. Çünkü balıkçı yaka modeller bu sezon her boy ve çeşitte alternatifleriyle yine revaçta. Bunun yanı sıra, özellikle pastel tonlarda örgü elbise ve takımları da vitrinlerde bol bol göreceğiz. Hem çok rahat olan hem de sıcacık tutan bu modeller, favori kıyafetleriniz olmaya aday!

Ama balıkçı yaka giyince içiniz daralıyorsa, modaya uymak uğruna kendinizi sıkmanıza da gerek yok. Diğer sayısız kazak modellerinden kendinize göre bir şey bulabilirsiniz.

KADIN GİYİMDE SONBAHAR ESİNTİLERİ
Altın Rengi Bomber Ceket
KADIN GİYİMDE SONBAHAR ESİNTİLERİ
Örgü Motifli Kazak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Altın rengiyle ışıldayın

Ve gelelim en gözde yeni sezon trendine: Altın rengi bu sezonda da modacıların gözbebeği. Baştan ayağa altın renginde kıyafetleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz ama eğer bu kadar ışıltılı giyinmeyi tercih etmiyorsanız üzerinde minik de olsa altın renginde detayları olan kıyafetler tercih edebilirsiniz.

Sonbahar denilince bot ve çizmeleri de unutmamak lazım tabi. Kıyafetinize uygun modelde ve renkte bot ya da çizmeyle şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya!Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK