Kadın Giyimde Yaz Modası: Neon Renkler

Kadın Giyimde Yaz Modası: Neon Renkler

KADIN GİYİMDE YAZ MODASI: NEON RENKLER

Neon renkler bazıları için fazla iddialı tonlardan oluşsa da, kadın giyim için enerjik ve canlı bir kombin tercih edenler için ideal. Örneğin yeşil, oranj ve fuşya, neon renkler deyince ilk aklımıza gelen ve en çok tercih edilenler arasında. Hala tatile çıkmadıysanız ve tatile çıkmadan önce ne alacağım diye düşünüyorsanız neon renklerden oluşan elbiselere bir şans verebilirsiniz. Nerede giyeceğiniz konusunda da çok düşünmenize gerek yok; bir yemekte ya da akşam sahil gezmelerinde bile bu neon renkli elbiseleri şıklığınızı gözler önüne serecektir.

Giyim konusunda iddialıyım diyenler

Şıklık genellikle düz ve sade renklerle sağlanabileceği gibi, fazla abartıya kaçmadan iddialı renklerle de sağlanabilir. Burada önemli olan konu, kombinde doğru bir denge kurmak. Neon renkler albenili ve iddialı bir ton olduğundan, kombinde birkaç önemli ayrıntıyı göz önünde bulundurmanızda fayda var. Öncelikle neon renkler çok dikkat çektiğinden tek bir üründe kullanmanız doğru olur. Eğer giydiğiniz her üründe neon renkler kullanırsanız, giydiklerinizin modelinden ve size yakıştığından çok renkler ilgi odağı olabilir…

KADIN GİYİMDE YAZ MODASI: NEON RENKLER
Turuncu mini elbise

KADIN GİYİMDE YAZ MODASI: NEON RENKLER
Turuncu kolları fırfırlı elbise

 

Neon renkler ve soft tonları birlikte kullanmayı denediniz mi?

Tercihiniz neon renklerde bir elbiseden yana ise, yine bu tonlarda bir ayakkabı ya da aksesuar seçmemeye özen gösterin. Dikkatler elbisede yoğunlaşacağından kombininizdeki diğer tüm parçaları daha soft renklerden yana kullandığınızda daha şık olacaksınız.

KADIN GİYİMDE YAZ MODASI: NEON RENKLER
Pembe neon elbise

KADIN GİYİMDE YAZ MODASI: NEON RENKLER
Pembe elbise

Neon renkleri giyebilirim diyen tüm kadınlar!

Geçen yazın en çok öne çıkan trendlerinden olan neon renkler, bu yıl da birçok kadın tarafından tercih edilmeye devam ediyor. Renklerin en fosforlu tonları olan neon trendini siz de geçen yaz denemediyseniz, bu yaz denemeye ne dersiniz?

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya!Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK