Yazın Hangi Parfüm Kullanılmalı?

Yazın Hangi Parfüm Kullanılmalı?

YAZIN NASIL KOKMAK İSTERDİNİZ?

Hepimizin bildiği gibi bazı kokular yaz için ağırdır ve kış aylarına daha uygundur. Güneş ve nemli hava kış kokularını yaz için uygunsuz hale getirir. Yaza uygun çiçeksi kokular da kış için fazla hafif kalabilir. Bu nedenle genellikle yaz ve kış mevsimleri arasında parfüm değişikliği yapmak faydalı olur.

Yaz ayları için parfüm seçimi

Parfüm her tende farklı durur ve herkes farklı kokulardan hoşlanabilir. Yine de yaz ayları için parfüm seçimi yapacak olanlar için derlediğimiz hafif ve çiçeksi kokulara sahip olan bu parfümlerin yaz için seçiminizi çok daha kolaylaştıracağını düşünüyoruz.

Calvin Klein Beuty

Sade ve şık şişe tasarımına son derece yakışan bir içeriği olan Beuty naif bir koku. Hafif ama etkili çiçek notalarına sahip. Özellikle açık tenli kişilere çok yakışan bu kokuyu esmerler de rahatlıkla kullanabilirler.

Dolce & Gabbana Light Blue

Kokunuzla yaz aylarının ruhunu; denizi, güneşi ve kumu ve çiçekleri üzerinizde taşımak istiyorsanız Light Blue vazgeçilmeziniz olabilir. Son derece hafif ve etkili kokusu olan bu parfümle, yasemin ve limon ağacı kokularının ferahlığını taşımak isteyen kadınlar yaz aylarına kokularıyla damga vurabilirler. Çekinmeden deneyebilirsiniz.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

VG-Calvin-Klein-Beauty-tile YAZIN NASIL KOKMAK İSTERDİNİZ?

Chanel Chance

Chanel’in ünlü parfümlerinden biri olan Chance kadınlar için gerçekten bir şans. Sadece yaz aylarının değil aslında tüm zamanların ve mevsimlerin parfümü olan Chance yine de en çok yaz aylarına yakışıyor. Çiçeksi kokulardan hoşlanıyorsanız bu parfümden kolay kolay vazgeçemeyebilirsiniz.

Daisy Marc Jacobs Eau So Fresh

Adından da anlaşılacağı üzere Daisy Marc Jacobs tam bir çiçek kokusu. Bu parfümü kullanırken çiçek ve meyve kokularının yanı sıra hafif bir pudra kokusu da alabilirsiniz. Son derece hafifi bu parfüm, yasemin notalarının taşıdığı etkiyi gün boyunca üzerinizde hissetmenizi sağlayabilir.

YAZIN NASIL KOKMAK İSTERDİNİZ? VG-MARC-JACOBS-DAISY-tile

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya!Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK