Kadınlar Hangi Ayakkabılardan Vazgeçemiyor?

Kadınlar Hangi Ayakkabılardan Vazgeçemiyor?

KADINLAR HANGİ AYAKKABILARDAN VAZGEÇEMİYOR?

Tahmin edeceğiniz üzere bu sorunun tek bir cevabı yok. Çünkü kadınların vazgeçemedikleri ayakkabı türleri birden fazla. Topuklu, babet, spor ayakkabı ve sandaletler bunlardan sadece bazıları…

Bir tutku haline gelmiş ve vazgeçilmezler arasına girmiş bu ayakkabıların hangileri olduğuna gelin birlikte göz atalım…

Kadınlar hangi ayakkabılardan vazgeçemiyor?

Siyah, topuklu ayakkabı

Siyah, topuklu ayakkabı “aman” dediğimizde imdadınıza yetişir. İste en sade elbiselerinizle, ister sıradan kot – tişört kombininizle giyin bir anda havanızı değiştirir. Her tür abiye elbisenizin altına yakışması da ayrıca bir avantajı. Kıyafetiniz ne olursa olsun zarif ve seçkin bir tarz yaratmanız için dolabınızın baş köşesinde mutlaka bir siyah topuklu ayakkabınız olmalı.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

KADINLAR HANGİ AYAKKABILARDAN VAZGEÇEMİYOR?
Babet
KADINLAR HANGİ AYAKKABILARDAN VAZGEÇEMİYOR?
Siyah topuklu ayakkabı

Babet

Her zaman topuklu ayakkabı ile gezmek çok yorucu olabilir. Bunun dışına ayaklarımızı hoş tutacak, rahat ettirecek, şık bir babete de ihtiyacınız var. Özellikle günlük kombinlerinizde topuklu ayakkabı tercih etmiyorsanız, babetler tam size göre olabilir.

Düz tabanlı ayakkabı

Ayakkabı dolabınızda kesinlikle bulunması gereken ayakkabılardan biri de Oxford tarzı ya da bağcıklı ve düz ayakkabılar. Her çeşit kıyafet ile yakışan ve kolaylıkla kombinlenebilen bu ayakkabılar “sık kullanılanlar” listenizde yer alabilir. Şık ve rahat bu ayakkabıların ayağınızda olduğunu bile unutmanız mümkün.

Sandalet

İster topuklu, ister topuksuz olsun sandaletler yaz aylarının tartışmasız en önemli kahramanlarından biri. İster şortlarınızla giyin, isterseniz elbiselerinizle  bir çift sandalet ile rahatlık ve şıklığı bir arada yaşayabilirsiniz.

 

KADINLAR HANGİ AYAKKABILARDAN VAZGEÇEMİYOR?
Babet
KADINLAR HANGİ AYAKKABILARDAN VAZGEÇEMİYOR?
Spor ayakkabı

 

Bot

Çizme çok sevdiğimiz bir ayakkabı çeşidi olsa da bir bot değil. Çünkü çizme her kıyafete uymayabilir. Diyelim ki kıyafetinize uydurdunuz ama bu kez de ortama uymayabilir. Oysa bot her zaman uyumlu, rahat ve şıktır. Etekler ile de pantolonlar ile de kolaylıkla kombinlenir. Bu yüzden bir bot dolabınızda özel bir yeri fazlasıyla hak eder.

Spor ayakkabı

Sıklıkla spor yapmasanız bile vazgeçilemeyecek ayakkabılardan biri de spor ayakkabı GEvet belki abiye kıyafetlere eşlik edemeyebilir ama aceleniz olduğu ve rahat etmek istediğiniz bir anda mutlaka gözünüz arayacaktır.erek alışeriş günlerinde, gerekse fazla koşuşturmacanın olduğu günlerde ayakkabınızın rahatlığı çok önemli.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya!Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK