Kadınlara Özel En Güzel Hediyeler

Kadınlara Özel En Güzel Hediyeler

8 Mart Dünya Kadınlar Günü, tüm dünyada kadınların başarılarının paylaşılması ve sosyal bilincin geliştirilmesi için ayrılan çok özel bir gün.

Her ne kadar Kadınlar Günü hediye odaklı bir gün olmasa da; çevresindeki güçlü ve değerli kadınlara özel ve ayrıcalıklı hissettirme arzusunda olanlar için, hayatınızdaki sevdiğiniz kadınlara alabileceğiniz hediye listesini çıkarttık.

Kadınlara kendilerini özel hissettirmenin ve günü özel kılmanın türlü yollarını araştırırken bilinenlerden yola çıktık. Moda aşığı biri ile karşı karşıyaysanız işiniz aslında bunca seçeneğin arasında oldukça kolay, bir o kadar da keyifli.

Sezonun favori modellerinden olan zincirli ve omuz askılı çantalar, zarif dokunuşlar ile sezon kadınının beğenisini topluyor. Siz de zarif kadının vazgeçilmez parçasının baş kahramanı olmak istiyorsanız, bir kadına alabileceğiniz en doğru hediyelerden birisi, omuz çantası.

boyner-compania fantastica omuz çantası mavi-vitringezboyner-compania fantastica omuz çantası yeşil-vitringezboynesı kahve-vitringezr-compania fantastica omuz çantboyner-compania fantastica omuz çantası siyah-vitringez

 

Bahar mevsiminin en kurtarıcı parçalarından olan ve bu sezonun trend çizgisi ile birleşen ceketler de bir kadına alınabilecek en doğru hediyeler arasında yer alıyor. Uzun blazer ceketler, kısa ceketler, püskül, deri ve güderi detayları göze çarpanlardan.

boyner-goldie ceket-vitringezboyner-lavish alice ceket püsküllü-vitringezboyner-mink pink ceket-vitringezboyner-lavish alice ceket-vitringez

 

Son birkaç sezonun en ikonik parçaları arasında anılan tulum, bu sezon da yenilenen çizgisi ile trend listeleri arasında. Yazın tek başına kullanılabileceği gibi, baharda da ince blazer ceket ve hırka ile ikili olabilecek kadar kullanışlı.

boyner-girls on film tulum beyaz-vitringezboyner-girls on film tulum-vitringezboyner-motel rocks tulum-vitringezboyner-rare london tulum-vitringez

 

Spor şıklığı sevenler için bu sezon fazlası ile iddialı. Alacağı hediyelerde yaratıcı dokunuşlar isteyenler için en cool ve orijinal sweatshirtler listedeki önerilerimiz arasına girmeyi başarıyor.

boyner-compania fantastica sweatshirt-vitringezboyner-lavis alice sweatshirt-vitringezboyner-mink pink tulum-vitringezboyner-jovonna sweatshirt-vitringez

Eğer siz de Kadınlar Günü’nde hayatınızdaki kadınlar için bu özel hediyelerden birini ya da birkaçını armağan etme düşüncesi içerisindeyseniz; boyner.com.tr’de yer alan, dünya markalarının en özel parçalarını bir araya getirirken hem göze hem de cebe hitap etmeyi başaran Boyner Fresh koleksiyonunu incelemeyi unutmayın.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya!Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK