Kadınlara Sorduk: Moda Nedir?

Kadınlara Sorduk: Moda Nedir?

KADINLARA SORDUK: MODA NEDİR?

Bir kadın başka bir kadınla tanışıyorsa, havadan ya da sudan bahsetmez. Bahsettiği tek konu vardır: Moda. “Nerelerde indirim var, bu sene hangi pantolonlar trend, kaç tane topuklu ayakkabın var” gibi sorular, birbirini tanımayanların arasında bile on senelik arkadaş samimiyeti yaratabilir. Modadan sonra konuşulan konuysa, tahmin ettiğiniz gibi ya erkek arkadaşları ya da eşleridir.

Konuşsalar sabaha kadar bitmeyecek olan moda konusu hakkında bizim için de biraz bilgi vermelerini istedik ve sorduk:

Sizce moda nedir?

Cansu: Ben modayla ilgilenmiyorum ama ayakkabılar uzmanlık alanım diyebilirim. Bu arada dolgu topuklu ayakkabılarınıza bayıldım.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

529dc1b638a81-tile KADINLARA SORDUK: MODA NEDİR?

Meltem: Modayı birçok kişi uyum olarak algılıyor ama ben tam tersini düşünüyorum. Bu yaz etek ve kısa bluzları sıklıkla göreceğiz gibi geliyor.

Aycan: Herkes kendi modasını yaratır. Ben mesela yaz-kış şort kullanıyorum. Yazın sandaletle, kışın çizme ve çorapla kombinliyorum. Siz de yapabilirsiniz.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

KADINLARA SORDUK: MODA NEDİR? 53610501d1092-tile

Sude: Moda, sokakta ve vitrinlerde en sık gördüğünüz kıyafettir. Bunun için gözünüzü dört açmalısınız.

Yağmur: Moda bence aksesuardır. Her şeyin birbirine benzediğini görüyorum ama küpeler ve yüzükler öyle değil mesela. Onların özel olarak tasarlandığını düşünüyorum.

Nilda: Başkasına yakışan bir elbise bana yakışmayabilir. O yüzden klişe bir cevap olacak ama: Moda gerçekten insanın üzerine yakışanı giymesidir. Gerçekten çok kısa oldu. Buraları kesebilir misiniz?

Deniz: Moda benim.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya!Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK