Kadınların Asla Hayır Diyemeyeceği Hediyelik Eşyalar

Kadınların Asla Hayır Diyemeyeceği Hediyelik Eşyalar

KADINLARIN ASLA HAYIR DİYEMEYECEĞİ HEDİYELİK EŞYALAR

Biz kadınları mutlu etmek aslında sanıldığı kadar zor değil beyler. Yani öyle dükkan dükkan gezmenize, gece gündüz düşünmenize, sağa sola sorup soruşurmanıza gerek yok. Ufak şeylerle mutlu olabiliriz. Mesela aniden yanağımızdan öpseniz, işte ne bileyim ofise bir gül gönderseniz ya da hiç beklediğimiz bir an “Seni seviyorum” deseniz bile bize yeter. O kadar zorlamayın yani.

Ama yok illaa hediye alacağım diyorsanız ona da hayır demeyiz tabi ki. Bu konuda daha da beğenilecek bir seçim yapabilmeniz için size birkaç hediyelik eşya tavsiyem olacak. İşte bizi en mutlu eden ve asla hayır diyemeyeceğimiz o hediyeler…

Yaratıcı Hediyelik Eşya Seçenekleri

Kişiye özel bardak

Çoğumuzun günlük hayatta kullandığı bir bardağı var. Benim mesela ofiste kullandığım ayrı evde kullandığım ayrı oluyor. Bir de üzerinde kişiye özel isim yazan bardak hediye almak daha da güzel olur. Bana hediye etseler ben hayır demem mesela.

KADINLARIN ASLA HAYIR DİYEMEYECEĞİ HEDİYELİK EŞYALAR
Bıyık & Dudak İkili Beyaz Kupa
957-hd-pop-art-beyaz-kupa-bardak-kisiye-ozel-hediye-300
Beyaz Kupa Bardak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Büyük düşünenlere en küçük hediyelik eşyalardan biri: Altın kolye

Dediğim gibi biz kadınlara verilebilecek en güzel hediye sevgi. Ama bir altın kolye almak da hiç fena olmaz hani… Şöyle romantik bir akşam yemeği sonrasında sevdiğim adam kutudan bir kolye çıkarıp boynuma taksa fena mı olur… Bence çok güzel olurdu.

 

KADINLARIN ASLA HAYIR DİYEMEYECEĞİ HEDİYELİK EŞYALAR
Fossil Kol Saati
KADINLARIN ASLA HAYIR DİYEMEYECEĞİ HEDİYELİK EŞYALAR
Michael Kors Kol Saati

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Saat de güzel bir hediye olur 

Ne alsam ne alsam deyip kara kara düşünen adamları hiç anlamıyorum. Bildiğiniz gibi saat sadece erkeklerin değil biz kadınların da zaaflarından biri. Hiçbir şey yapamıyorsanız bir kol saati alırsınız olur biter. Üstelik bence saat en garanti hediye seçeneklerinden biri.

Üzerinde siz ve sevgilinizin resmi olan bir duvar saati

Yanyana değilken birbirini çok özleyen çiftler için özel tasarlanmış bu duvar saati hangi kadına hediye edersiniz edin bayılır. Hediye etseler ben de çok beğenirim de, sadece kendi fotoğrafımın olması biraz saçma olmaz mı. Ama sevgilim olursa söz, ilk işim bu saatlerden yaptırmak olacak.

PAYLAŞ
Annemin topuklu ayakkabılarını giymeye başladığımdan beri modayla ilgileniyorum. Straplez badilerimden etek yapıyor ve bir kıyafeti en az üç farklı şekilde kullanabiliyorum. Issız adaya düşsem muhtemelen yanıma en sevdiğim 3 ayakkabımı alırım.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK