Kadınların Ayakkabı Satın Aldıktan Sonraki Üç Evresi

Kadınların Ayakkabı Satın Aldıktan Sonraki Üç Evresi

KADINLARIN AYAKKABI SATIN ALDIKTAN SONRAKİ ÜÇ EVRESİ

Topuklu ayakkabı tutkusu nedir çok iyi biliyoruz ve erkeklerin bir türlü anlamadığı bu durum karşısında onlara da sizi anlamaları için rehberlik ediyoruz. Bakalım kadınlar ayakkabı aldıktan sonra hangi evrelerden geçiyormuş.

Ayakkabı satın aldıktan sonra…

1. Evre: Erkek arkadaşınızı aldığınız ayakkabının çok farklı olduğuna inandırmaya çalışmak:

Siz erkek arkadaşınıza yeni bir dolgu topuk ayakkabı almanın mutluluğuyla nasıl göründüklerini sorarsınız. Onlar maç seyrederken gözünün ucuyla baktıkları ayakkabıya: “Ama bunun aynısı sen de yok mu?” demekle yetinir. Sorun etmeyin. Çünkü aynı erkek ne saçlarınızı ucundan 1 mm kestirdiğinizi, ne de bir ton kadar açtığınızı anlayacaktır. Burada “Amaan sin ne anlarsınız” denilir ve ayakkabılar ertesi gün ofiste giymek üzere rafa kaldırılır.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

KADINLARIN AYAKKABI SATIN ALDIKTAN SONRAKİ ÜÇ EVRESİ 536bbecd460e7-tile

2. Evre: Yeni aldığınız ayakkabıları arkadaşınızın gözüne sokmak ve benzerinin kimsede olmadığına inandırmak:

Ofisteyseniz önce etraf usulca gözetlenir. Patronun sizi göremeyeceği bir yer seçilir ve sanki çorabınız kaçmış da çaresizmiş gibi hareketlerde bulunulur. Elinde kahveyle afyonu patlamamış arkadaşlarınızın gözü bir anda yeni aldığınız ayakkabıların şıklığıyla yerinden fırlayacakmış gibi olur. Yetti mi? Yetmedi elbette. Madem o kadar para verdim “herkes görsün herkes beğensin” çılgınlığına devam.

3. Evre: Vitrinde daha güzel bir ayakkabı görmek ve bir anda dünyanın başınıza yıkılması:

Yılmak yok. Hala yeni satın aldığın ayakkabılar şu anda kimsede yok. İçinden “ama vitrindeki ayakkabılardan da kimsede yok” diyerek mağazadan içeri girdin. Vitrin önünde o ayakkabıyla o kadar çok bakıştınız ki, içeri girer girmez çalışanlardan biri beğendiğiniz platform topuklu ayakkabıyı önünüze getiriverdi. Şimdi siz bunu nasıl satın almazsınız?

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

KADINLARIN AYAKKABI SATIN ALDIKTAN SONRAKİ ÜÇ EVRESİ 5344ae681dcd0-tile

Siz bu evreleri düşüne durun. Modayı takip edenler sizden önce davranıp, VitrinGez’den ayakkabı  siparişi vermeye başladı bile…

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya!Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK