Kadınların En Sevdiği 5 Ayakkabı Modelli

Kadınların En Sevdiği 5 Ayakkabı Modelli

KADINLARIN EN SEVDİĞİ 5 AYAKKABI!

Ayakkabılar kadınların vazgeçilmezi. Daha on dakika önce alsak bile daha güzelini ya da farklı bir modelini gördüğümüzde tekrar satın alacağımız ve ay sonunu düşünmediğimiz tek ürün. Başka şey değil belki ama eğer mevzu bahis ayakkabı ise gerisi teferruat…

Bazı ayakkabılarda belki kendimize biraz daha hakim olabiliriz ama bazı ayakkabılar var ki, onlara asla hayır diyemiyoruz.

İşte en sevdiğimiz 5 ayakkabı…

Sandalet

Tiril tiril yaz kombinlerinizi anında bambaşka bir havaya sokacak şık bir sandaletiniz yoksa mutlaka almalısınız. Sadece gündüz giyebileceğinizi düşündüğünüz bir elbiseyi geceye nasıl uyarlayacağınızı bilmiyor musunuz? Cevap basit: Sandalet

Siyah topuklu ayakkabı

Siyah topuklu ayakkabı bir klasiktir. Her kadının dolabında olması gereken ayakkabıların ilk sırasında yer alır. Ofise giderken, arkadaşınızın nikahında ya da şık bir yemekte hayatınızı kurtarabilen siyah topuklu ayakkabıları elbiseler, etekler ya da pantolonlarla giyebilirsiniz.

 

KADINLARIN EN SEVDİĞİ 5 AYAKKABI!
Platform topuk ayakkabı
KADINLARIN EN SEVDİĞİ 5 AYAKKABI!
Siyah paletli topuklu ayakkabı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Babet

Özellikle rahatlığına düşkün kadınların tercihi olan babetler de listemizde. Dolabınızda kaliteli bir babet mutlaka bulunmalı! Ekonomi yapacağız diye satın aldığınız babetlerin yalnızca bir sezon dayandığını düşünürsek, biraz paraya kıyıp yıllar boyu giyebileceğiniz bir babet edinebilirsiniz. Tabii bu sırada trendi takip etmeyi unutmayın.

Topuklu ayakkabı

Malum Ağustos ayındayız. Her gün yeni bir düğün haberi geliyor, siz de her yeni haberle ne giyeceğim derdine düşüyorsunuz; öyle değil mi?. Her düğüne aynı elbiseyi giymek tabii ki olmaz; ama her düğün, her davet için de ayrı bir ayakkabı alınmaz. Şık kombinlerinizle uyum sağlayan, kurtarıcı topuklu ayakkabılardan her kadının dolabında bir tane mutlaka olmalı!

KADINLARIN EN SEVDİĞİ 5 AYAKKABI!
Sivri burun ince topuklu ayakkabı
KADINLARIN EN SEVDİĞİ 5 AYAKKABI!
Bej topuklu ayakkabı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Çizme

İyi bir çizme, sonbahar ve kışın vazgeçilmezi olabiliyor. Eğer en güzelini bulduysanız yıllar boyu ondan vazgeçemezsiniz. Elbiseler, taytlar, etekler, dar pantolonlar ve daha sayamadığımız birçok kıyafet… Klasik çizmeler hepsine şık bir hava katıyor.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya!Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK