Kadınların Online Alışverişte En Çok Satın Aldığı 10 Şey

Kadınların Online Alışverişte En Çok Satın Aldığı 10 Şey

KADINLARIN ONLINE ALIŞVERİŞTE EN ÇOK SATIN ALDIĞI 10 ŞEY!

Alışveriş kadınlar için bir yaşam biçimi. Hayatta en çok keyif alınan şeylerden biri denebilir. Özellikle de online alışveriş, özellikle sağladığı rahatlık ve imkanlarla birçok kadının vazgeçilmezi.

Dolaplar gerekli gereksiz birçok şeyle dolu olsa da bir bilgisayar uzaklığında milyonlarca kıyafet, ayakkabı, çanta olması fikri sürekli akıl kurcalar. Peki alışveriş yapmayı sevmenin dışında alışveriş yaparken en çok satın aldınan on ürünün ne olduğunu tahmin edebilir misiniz?

Gelin sizin de çok iyi bildiğinizi düşündüğümüz o ürünlere birlikte göz atalım…

Online alışveriş kullanıcıları en çok neler satın alıyor?

1- Topuklu ayakkabılar

Bir kadının ayakkabı dolabında topuklu ayakkabının olmadığını düşünmüyoruz. Alışveriş listenizde yerini her zaman yerini koruyordur. Hatta bunun için sayısız online alışveriş sitesi var. Yaptıkları indirimlerden ve ürünlerin kalitesinden hiç bahsetmiyorumuz bile.
Harikalar…

2- İç çamaşırı

Kendinize olan güveninizin iç çamaşırlarınızla alakalı olduğunu çoğu erkek bilmese de kadınlar bilir. Bu nedenle mutlaka seksi bir iç çamaşırınız mutlaka olsun. En azından kendinizi özgüven yönünden zayıf hissettiğiniz zamanlar için. Almışken birkaç takım alın, hatta yanında jartiyer ve fantazi ürünlere de kesinlikle bir göz atın…

 

287b08d783ce9f91152f073bfea2432734d589712a4abe2cd0cdaecf3584d2551

3- Parfüm

Koku; imza hatta kimlik niteliği taşır. Hafızalardan yüzler unutulabilir ama koku asla unutulmaz daima hafızadadır. Bu yüzden parfüm en çok satın alınan ürünler arasında..

4- Korse

Bir korse alırsınız hayatınız değişir. O elbiseler tam oturur üzerinize. Çok güzel olursunuz. Kıvrımlı bir vücuda sahip olmayı herkes ister bu sebeple mutlaka birkaç renkte ve modelde edinmeniz yararınıza olacaktır.

5- Güneş gözlüğü

Bu sıcak yaz günlerinde herkesin güneş gözlüğü kullanmayı tercih etmesi gerekir.Göz sağlığı ve özellikle alerjik reaksiyon olmaması adına mutlaka yanımızdan ayırmayacağımız bir parçamız olmalı.

6- Nemlendirici

Yaz kış mutlaka bir nemlendirici kullanın. Yaz ve kış farketmeksizin devamlı kullanılması gereken bir ihtiyaç haline gelmiş bu çeşitli ürünlerden cildinize uygun olanı çok kısa sürede satın alabilirsiniz. Cildinizi nemlendirin, hızlı yaşlanmayı durdurun…

7- Kırmızı ruj

İşte bir kadının olmazsa olmazlarından biri daha. Kırmızı rujun bir kadına yakışmaması neredeyse imkansız diyebiliriz. Her zaman sürülmüyor belki ama sürünce de insana bambaşka bir hava kattığı kesin. Özellikle davetlerde, düğünde, partilerde, gece gezmelerde sürebilir ve çok güzel olabilirsiniz. Bugünlerde online alışveriş için bir beş dakikanız varsa kırmızı ruj seçeneklerinden size yakışacağını düşündüğünüz bir tanesini alabilirsiniz.

8- Portföy çanta

Bu yıl çok satılan ve trend olan çantalardan birinden bahsetmek gerekirse; portföy çanta. Kızlar bu çantalar çok moda. Ayrıca birçok kıyafetle rahatlıkla kombinlenebiliyor.

9- Aksesuar

Aksesuar söylemesi kolay olmasına rağmen ne kadar çok şey kapsıyor öyle değil mi? İçine toka, yüzük, kolye, fular, yüzük, kemer ve daha sayamadığımız birçok şey girebiliyor. Dışarıda çok çeşit olmamasından yakınıyor ve farklı tasarımlar arıyorsanız, online alışveriş yapmanız gerektiğini sevinerek hatırlatmak isterim.

KADINLARIN ONLINE ALIŞVERİŞTE EN ÇOK SATIN ALDIĞI 10 ŞEY!
Kadınca Takılar
KADINLARIN ONLINE ALIŞVERİŞTE EN ÇOK SATIN ALDIĞI 10 ŞEY!

 

10- Cüzdan

Online alışveriş yapmaktan keyif alınan onuncu ve son şey ise cüzdanlar. En az çantalar kadar revaçta olan cüzdanlar da sık sık değiştirilir. Hatta öyle ki bazen çanta yerine sadece cüzdan alıp evden çıkanların sayısı hiç de az değil gibi. Yazın indirime giren ve sezonun en trend cüzdanlarına bir bakmanızda fayda var.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya!Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK