Moda Dünyasında Büyük Beden Modelleri

Moda Dünyasında Büyük Beden Modelleri

Son yıllarda tekstil ve moda dünyasının en dikkat çeken kollarından biri de kadın giyiminde büyük beden modası. Geçtiğimiz yıllar içerisinde sektörde büyük beden kadın giyimine pek fazla önem verilmemiş olsa da, artık pek çok marka 42 beden ve üzerindeki kadınları da düşünerek hareket ediyor. Çünkü artık sektör her kitleye hitap ederek moda ve stil konusunda sınırları aşmaya başlıyor, modaya ayak uydurmak ve stil sahibi olmak için 34 beden olmanız gerekmiyor.

Eğer büyük bedenden giyiniyorsanız; artan seçenekler ile birlikte vücudunuzu tanıyarak giyindiğiniz takdirde, yaptığınız kombinlerle doğru bir görünüme kavuşabilirsiniz. Şimdi büyük beden kadın giyimindeki alternatifleri değerlendirip; trendleri yakından mercek altına alabiliriz.

En iddialı büyük beden parçalar

Jean Aşkına

Jean trendi zaman, mevsim, cinsiyet, tarz tanımadığı gibi artık bedende de sınır tanımıyor. Pantolon, etek, ceket alternatifleri ile her zaman gözde olmayı başarıyor. Fazla kilolarını kapatmak isteyen kadınların uzak durduğu bu materyal, tam aksine doğru yapılan tercihler ile en doğru görüntüye ulaştırıyor.

Faik Sönmez Jean Etek 3 - Morhipo & Vitringez Faik Sönmez Jean Gömlek 2 - Morhipo & Vitringez Faik Sönmez Jean Pantolon - Morhipo & Vitringez

Vazgeçilmez Tunik

Moda dünyasında büyük bedenden bahsedildiğinde akla gelen ilk parça tunik oluyor. Dökümlü duruşu, normalden daha ince gösteriyor olması ve pantolon, tayt, etek ile rahatlıkla kombinlenebilmesi, tuniklerin sıklıkla tercih edilmesini sağlıyor. Tercih edilen renk alternatifleri arttırıldığı zaman ise daha trendy bir görünüme kavuşuyor.

Faik Sönmez Triko Tunik 4 - Morhipo & Vitringez Faik Sönmez Gömlek 7 - Morhipo & Vitringez

Faik Sönmez Tunik 6 - Morhipo & Vitringez Junarose Tunik 5 - Morhipo & Vitringez

Beyaz

Pek çok kişinin kışın uzak durduğu beyaz renk, birkaç sezondur trendlerin arasında başı çekiyor. Herkes yakında bu fikre alışacağa benziyor. Çünkü önümüzdeki sezonun trendleri açıklanmaya çoktan başladı ve beyaz renk yine moda! Büyük beden giyiminde de tercihler trendlere ayak uydurarak beyaz renge yöneliyor ve artık çok daha cesur davranıyor.

Faik Sönmez Bluz 11 - Morhipo & Vitringez Faik Sönmez Tişört 10 - Morhipo & Vitringez

Junarose Gömlek 9 - Morhipo & Vitringez Koton Gömlek 8 - Morhipo & Vitringez

Modası Geçmeyen Hırkalar

Evet; hırka, modası geçmeyecek parçaların arasında yer alıyor. Her sezon değişen renk tercihleri ve modeller ile bir şekilde trendler arasında yer almayı başarıyor. Son yıllarda artan alternatiflerle ise büyük bedene de el atarak her kesime hitap etmeye başlıyor.

Junarose Hırka 14 - Morhipo & Vitringez Junarose Hırka 15 - Morhipo & Vitringez

Nogg Hırka 12 - Morhipo & Vitringez Nogg Hırka 13 - Morhipo & Vitringez

Büyük beden giyiniyor ve modayı yakından takip ediyorsanız, Morhipo’nun sizler için özel olarak seçtiği modellere göz atmayı ihmal etmeyin.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK