Ofis Yaşamını Renklendirmenin Yolları

Ofis Yaşamını Renklendirmenin Yolları

OFİS YAŞAMINIZI RENKLENDİRMENİN YOLLARI

Masa başı çalışanların, günlerinin büyük bölümünü ofiste geçirdikleri düşünüldüğünde, ofis ortamının hayatlarının ne kadar önemli bir parçasını oluşturduğu bir kez daha ortaya çıkıyor. Çalışanlar, gün boyunca beraber oldukları çalışma arkadaşlarını belki ailelerinden bile daha fazla görüyorlar.

Peki uzun saatler geçirdiğiniz ofis ortamını daha eğlenceli hale getirmek için neler yapılabilir? Belki işinizi ve iş arkadaşlarınızı çok sevdiğiniz için böyle bir şeye ihtiyacınız olmadığını düşünüyorsunuz ama yine de kim çalıştığı ortamı daha da güzelleştirmek istemez ki? İşte ofisinize eğlence katacak küçük ayrıntılar ve ofis yaşamını renklendirmenin yolları…

Ofis Yaşamını Renklendirmenin Yolları: Ofis Eşyaları

Binbir çeşit notluklar

Telefonda konuşurken not almanız gerektiğinde eliniz hemen not aldığınız kağıtlara uzanır. İster yapışkanlı olsun, ister düz, notluklar en fazla kullanılan ofis malzemelerinin başında gelir. Hem artık o kadar farklı çeşit notluk var ki, işinize eğlence katacak bir notluk bulmanız hiç de zor değil. Dilerseniz golf sahası şeklinde notluk ve kalem seti alabilir ve iş arkadaşlarınızı kıskandırabilir ya da not fırlatıcılı bir model alıp karşı masanızdaki arkadaşınıza not fırlatabilirsiniz. Arada eğlenmek de gerek ne de olsa, değil mi?

OFİS YAŞAMINIZI RENKLENDİRMENİN YOLLARI
Golf Notluk & Kalem Seti
OFİS YAŞAMINIZI RENKLENDİRMENİN YOLLARI
Not Fırlatıcılı Notluk Seti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rengârenk gereçler

Ofis masanız çok mu renksiz? Çalışma ortamınıza renk katmak için türlü renklerde kalemlerle kalemliğinizi süsleyebilir, kullandığınız defterlerin kapaklarını gökkuşağının renklerinden seçebilirsiniz. Hem baktıkça içiniz açılır, hem de ofis ortamınıza eğlenceli bir hava katmış olursunuz.

OFİS YAŞAMINIZI RENKLENDİRMENİN YOLLARI
Stabilo Point 88 20 Renk Şeffaf Paket
OFİS YAŞAMINIZI RENKLENDİRMENİN YOLLARI
Bigpoint Metal Perfore 3`lü Evrak Rafı – Pembe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ya da ofis masanız üzerinde kullandığınız evrak rafını renkli seçebilir, dolaplardaki klasörlerin kasvetli renklerini rengârenk klasör seçenekleriyle değiştirebilirsiniz. Aslında ofis ortamınızın havasını değiştirmek ve eğlenceli hale getirmek işte bu kadar kolay!

OFİS YAŞAMINIZI RENKLENDİRMENİN YOLLARI
Faber Castell A4 PP Kapak 140 Yaprak Kareli Defter
803-smato-w-1110-sdk-25-mm-d-mekanik-klasor-4-halkali-300x450
Smato W-1110 SDK 25 mm D Mekanik Klasör 4 Halkali

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya!Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK