Ofisin En Popüler Çalışanı Olmak İster Miydin?

Ofisin En Popüler Çalışanı Olmak İster Miydin?

OFİSİN EN POPÜLER ÇALIŞANI OLMAK İSTER MİYDİN?

Özel bir şirkette çalıştığım için, her gün onlarca birbirinden şık ve bakımlı kadın görüyorum. Çoğu birbirine benzer şekilde giyinse de, kimse birbirine benzediğini kabul etmiyor o ayrı.

Birçoğunda şu ifade var: “Yeşim mi? Beni taklit ediyo yaa…” Buna rağmen bütün gün Yeşim’i konuşurlar. Giydiklerini nereden, nasıl, kaç paraya satın aldıklarını bilirler. Yanlarında Yeşim’in giydiği herhangi bir gömleği beğenmeye gör, hemen “Haa şu üstündeki demode gömlek mi? Onu merkezdeki alışveriş merkezinden almış” derler. Bunlar ofiste değil, FBI’da çalışıyor zaten.

Ben işe saatinde girip, saatinde çıkan biriyim. Şayet sabahın köründe kalkıp, ne giyeceğimi önceden düşünmediysem, genellikle rahat giyinmeyi tercih ederim. Bir jean ve bluz bunun için yeterli olabilir. Ama erken kalktıysam, o zaman iki saat öncesinden hazırlanmaya başlarım. Topuklu ayakkabılar, trend bluzlar, kolyeler, küpeler havada uçuşur.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

“Ofisin en popüler çalışanı” için kombin önerileri

53168f065e56a-tile OFİSİN EN POPÜLER ÇALIŞANI OLMAK İSTER MİYDİN?

OFİSİN EN POPÜLER ÇALIŞANI OLMAK İSTER MİYDİN?5326da87dded0-tile

Görenler dünkü halimle bugünkü halim arasında yedi değil, yetmiş yedi fark bulabilirler haklı olarak. Bir de sabah makyaj yapmadıysam, abartıp “hasta mısın?” diye soranlar bile var. Kendime baktıysam eğer “Gizem sen misin, tanıyamadım.” diyenleri söylemiyorum bile.

Tabii ben bu zaman diliminin iki saat öncesinden kalkıp, süslenip püslendikten sonraki kısmıyla ilgilenmeyi tercih ediyorum. Laf aramızda Yeşim kadar olmasa da, benim de kendime göre bir hayran kitlem var canım.

Siz de ofisin en popüler çalışanı olmak istiyorsanız, nereden başlayacağınızı hemen söyleyim:

Öncelikle modayı takip edin: Bunun için internet siteleri ve moda dergilerine ihtiyacınız olabilir.

Farklı olun: Kendi stilinizi yaratın.

Arkanızdan konuşmalarını sağlayın: Mesela dün odama gelen  beyefendini sevgilim mi, yoksa yakın bir arkadaşım mı olduğu hep merak konusu olacak.

Değişime açık olun: Sürekli etek giydiğinizi düşünenleri ertesi gün giyeceğiniz trend bir pantolonla ya da elbise ile şaşırtın.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

52f7b5c5a2c91-tile OFİSİN EN POPÜLER ÇALIŞANI OLMAK İSTER MİYDİN?

PAYLAŞ
Annemin topuklu ayakkabılarını giymeye başladığımdan beri modayla ilgileniyorum. Straplez badilerimden etek yapıyor ve bir kıyafeti en az üç farklı şekilde kullanabiliyorum. Issız adaya düşsem muhtemelen yanıma en sevdiğim 3 ayakkabımı alırım.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK