Stil Sahibi Beylere Klasik Erkek Ayakkabı Modelleri

Stil Sahibi Beylere Klasik Erkek Ayakkabı Modelleri

Geçmiş yıllarda erkek modasının ve erkek stilin daha geri planda olsa da, günümüzde erkek modasının da artık büyük bir gelişim gösterdiği ve ilgi gördüğü gerçek. Sektör gün geçtikçe gelişip değişirken, öncelikli olarak trendler, daha sonra da markalar bu değişime ayak uyduruyor. Erkek stilini incelemeniz ve trendlere ayak uydurmanız adına sektörün alt kategorilerine el attık ve sizler için bazı detayların altını çizdik.

Biliyorsunuz ki; kadın ya da erkek fark etmeksizin stilin en büyük tamamlayıcısı ve önemli aksesuarı olarak bilinen ayakkabılar, kombinlerin olmazsa olmazı. Erkek modasını konu alırsak ve ayakkabı trendlerine göz atmak istersek geniş çaplı bir ayakkabı dünyası ile karşılaşıyoruz. Bu dünyada, şehrin çalışan, iş sahibi erkeğinin cool görünme arzusu trendler ile birleşiyor ve tercihleri de bulunduğu konum doğrultusunda şekil değiştiriyor. Dediğimiz gibi stil sahibi olmak, stilinizi tamamlamak ve dört dörtlük görünmek aslında tahmin ettiğiniz kadar zor değil. Bu klasik ama bir o kadar da cool ve dikkat çekici görüntüyü elde etmenin anahtarı klasik erkek ayakkabı modellerinin altında yatıyor.

Adımlarınızın yere daha sağlam basmasını ve başarınızın tavır ve stil olarak da hayat bulmasını istiyorsanız, sezonun klasik erkek ayakkabı modelleri ile biraz daha yakından ilgili olmanız gerekiyor.

Kalite , moda ve trendleri bir arada görmek isteyen beyler için sezonun en dikkat çekici klasik model erkek ayakkabı detaylarını sizler için gün yüzüne çıkarttık.

İşte sezonun klasik erkek ayakkabı modelleri;

Kullanım özelliği bakımından farklı zevklere hitap eden erkek ayakkabı modellerinden bağcıklı ve düz ayakkabılar, klasik köseli ve loafer modelleri ile modern çağın her yaştaki beyleri için yeni sezonda kombinlerin kahramanı olacak.

Nevzat Onay-2464-076 NOC-vitringez Nevzat Onay-klasik erkek ayakkabı 0241-018-piy-vitringez

Nevzat Onay-klasik erkek ayakkabı 7171-059-vitringez Nevzat Onay-klasik erkek ayakkabı 172-vitringez

Klasik ayakkabı modellerinin renk skalası yeni sezonda da klasiklerden şaşmıyor ve siyah, taba gibi renkler yine en çok tercih edilenler arasında yer alıyor.

Nevzat Onay-klasik erkek ayakkabı siyah 3670-048-noc-vitringez Nevzat Onay-klasik erkek ayakkabı taba 7157-059-noc-vitringez Nevzat Onay-klasik erkek ayakkabı taba 786-018-piy-vitringez Nevzat Onay-klasik erkek ayakkabı siyah 7215-154-noc-vitringez

 

Materyal olarak ise deri, süet ve rugan detaylara rastlamaya devam ediyoruz.

Nevzat Onay-klasik erkek ayakkabı 051-lord-noc-vitringez Nevzat Onay-klasik erkek ayakkabı 6209-10151-noc-vitringez Nevzat Onay--klasik erkek ayakkabı 7042-048-noc-vitringez Nevzat Onay-klasik erkek ayakkabı 6566-048-noc-vitringez

Eğer siz de klasik erkek ayakkabısı almak için kalite ve şıklığı birlikte arayanlardansanız Nevzat Onayın klasik erkek ayakkabı modellerine mutlaka göz gezdirmelisiniz.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK