Stil Sahibi Kadınların Aksesuar Günlüğü

Stil Sahibi Kadınların Aksesuar Günlüğü

Aksesuar, stil sahibi kadınların stiline eşlik eden en önemli parçalardan biridir. Biliyorsunuz ki; modern, şık ve trendy bir görünüme sahip olabilmek için kıyafet tek başına yetersiz kalır ve yapılan kombin her ne olursa olsun, mutlaka bir aksesuarla taçlandırmak gerekir. Kadınlar için her detayın ayrı bir önem taşıdığını hesaba katarsak, aksesuarların şıklığın en önemli tanımlarından ve tamamlayıcılarından biri olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Küpe, yüzük, kolye ve bileklik gibi pek çok aksesuar, kadınların her zaman ilgisini çekmeyi başaran bir stili sahiptir. Sezonun en yeni aksesuar trendleri ve tasarımlarına baktığımızda ise aksesuarların, kadınlara artık daha büyük bir keyif verdiğini ve de şıklığın altını daha koyu bir şekilde çizmeyi başardığını görüyoruz.

2015 yılının dikkat çeken aksesuarları arasında minimalist parçalardan tutun da örgü ve otantik takılara kadar pek çok farklı model yer alıyor. Sizler için en yeni ve en modern aksesuarları bir araya getirdik, şıklığın anahtarı bu aksesuarlarla sizin elinizde!

En iddialı aksesuar: Kolye

Minimalist detaylardan hoşlananlar için tasarlanan zincirli, geometrik detaylı ve hayvan figürlü kolyeler yeni sezon aksesuar trendleri arasında öne çıkarken, diğer taraftan çoklu kolye modelleri de favoriler arasında yer alıyor.

Cocteyl - Black Rain Kolye - Vitringez Cocteyl - Fil Dişi Kolye - Vitringez Cocteyl - Ok Detaylı Kolye - Vitringez Cocteyl - Palma Çiçekli Kolye - Vitringez

Yüzük

Yeni sezonda daha da gösterişli bir hale gelen yüzükler sayesinde, parmaklar alabildiğine dolacak ve kelimenin tam anlamıyla aksesuar kullanımı tavan yapacak! Stiliniz için aksesuar alışverişine çıktığınızda, çoklu yüzük modellerine göz atmayı unutmayın.

Cocteyl - Snowflake Yüzük - Vitringez Cocteyl - İkili Yüzük - Vitringez Cocteyl - 3 Parmak Yüzük - Vitringez Cocteyl - All Around Yüzük - Vitringez

Küpe

Kadınlar için zarafetin temsilcileri arasında yer alan küpeler, yeni sezonda daha minimalistik bir çizgide buluştu. Eğer siz de küpesiz olmaz diyorsanız, tarzınıza ve kombininize uygun daha iri detaylı ya da daha minimalistik küpeleri seçin ve stilinizi tamamlayın.

Cocteyl - Uzun Küpe - Vitringez Cocteyl - Zincir Küpe - Vitringez Cocteyl - Big Flowe Küpe - Vitringez Cocteyl - Red Flowe Küpe - Vitringez

Bileklik

Yeni sezonun aksesuar bolluğu bilekliklere de yansıdı ve renk renk, enerjik, eğlenceli ve cool bileklikler vitrinlerdeki yerini aldı. Yeni sezon bilekliklerinde çoklu örgü ve deri detayların hakim olduğunu ve bu detaylarla enerjik bir hava yaratıldığını söylemek mümkün. Diğer bir yandan şahmeran bileklikler de sahip olduğu stille tercihlerin başında ve favoriler arasında.

Cocteyl - Sarı Bileklik - Vitringez Cocteyl - Turuncu Yün Bileklik - Vitringez Cocteyl - Bordo Yün Bileklik - Vitringez Cocteyl - Harem - Vitringez

 

Eğer siz de sezon trendi aksesuarlar ile çok daha şık ve zarif görünmek istiyorsanız, binlerce aksesuarı bir arada bulabileceğiniz Aksesuar kategorimizi ziyaret etmeyi unutmayın!

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK