Bu Yaz Kadınların Tercihi: Tulum

Bu Yaz Kadınların Tercihi: Tulum

BU YAZ KADINLARIN TERCİHİ TULUM!

Tulum, tek parça olması sebebiyle kadınlar için hayatı kolaylaştıran bir kıyafet. Ancak pratik olmasına rağmen herkese ve her yere uygun bir parça olmadığı doğru. Bazı kişilere göre kısa boylu kadınların tercih etmemesi gereken bir parça olan tulumları kimileri de herkese yakıştırabiliyor.

Aslında biz de doğru seçim yapıldığında tulumun herkese yakışacağını düşünüyoruz. Kısa boylu olmak da bizce tulum giymeye engel değil; olmamalı da. Ancak, tulum modelleri arasından vücut tipimize en uygun olanı bulmak biraz sorun olabiliyor. Bunun için bolca deneme yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Şimdilerde tulumları, Hollywood ünlüleri dahil birçok kişinin üzerinde gördüğünüzde “Biz niye giymiyoruz, bizim başımız kel mi?” diyorsanız, size ilham verecek birkaç alternatif tulum kombiniyle karşınızdayız!

BU YAZ KADINLARIN TERCİHİ TULUM!

Yukarıdaki ürünlerin detayları:

Tulumgüneş gözlüğüşapka

 

İster gündüz ister gece gezmeye gidin, ister bir kafede arkadaşınızla buluşun, isterseniz eşinizle evlilik yıldönümünüzü kutlayın;  bu tulumlar her türlü ortama rahatlıkla uyum sağlıyor. Bizden söylemesi!

BU YAZ KADINLARIN TERCİHİ TULUM!

Yukarıdaki ürünlerin detayları:

Tulumkolyeküpe

 

Tulum almak isteyenlerin, bazı ayrıntılara da dikkat ederlerse, çok daha güzel olacağının da altını çizmek isteriz:

– Uzun tulumun; bacak boyu uzun, baseni geniş olmayan kadınlar için daha uygun olduğunu unutmayın.

– Boyunuz kısaysa size mini tulum yakışacaktır.

BU YAZ KADINLARIN TERCİHİ TULUM!

Yukarıdaki ürünlerin detayları:

Tulumçantagüneş gözlüğü

 

– Şalvar modeller şişman gösterir. Kiloluysanız uzak durun.

– Uzun boylu ve zayıflarda bol paçalı modeller güzel duracaktır.

– Gündüz jean ve penye tulumları, gece saten tulumları giymek daha doğru olur.

– Gündüz iş yerinde düz bir ayakkabı ile giydiğiniz straplez tulumunuzu, yüksek topuklu bir ayakkabı ve takacağınız büyük bir kolye ile geceye uygun hale getirebilirsiniz.

 

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK