Yaz Mevsiminin En Sevilen Abiye Elbiseleri

Yaz Mevsiminin En Sevilen Abiye Elbiseleri

Yaz mevsiminin tamamen gelmesiyle günden güne ısınan hava enerjimizi de pozitif etkiliyor. Çeşit çeşit renklerden oluşan çiçeklerle süslenen sokaklar bile enerjimizi yükseltmeye yetiyor çoğu zaman. Havaların ısınmasıyla birlikte artan davetler, nişanlar ve düğünler de kaçınılmaz oluyor tabii. Bu özel ve heyecanlı günlerin tarihleri alındıktan sonra, aile yakınlarına ve arkadaşlara da en keyifli bölüm olan kıyafet seçimi kalıyor.

Bu keyifli anı daha verimli geçirmeniz adına, birbirinden şık ve sezon trendi abiye elbise modellerini sizler için bir araya getirdik.

Siyah Abiye Elbiseler

En çok tercih edilen abiye renklerinden olan siyah, cool ve şık görünmek için en kısa yollardan biri oluyor. Farklı birçok modelde siyah abiye elbiseyi seçenekleriniz arasına ekleyebilirsiniz. Katılacağınız davetin mekanı seçim kriterlerinin başında geldiğinden, elbisenizi seçmeden önce bu durumu göz önünde bulundurmanızda fayda var.


Taş ve Payet Detaylı Abiye Elbiseler

Taş ve payet detaylı abiyeler sade kumaşlardan her zaman bir adım daha önde oluyorlar. Genellikle bel ve göğüs bölümünde yer alan taş, pul ve payet detaylarıyla elbiseniz sizi daha şık bir görüntüye kavuşturabilir.


Kısa Abiye Elbiseler

Uzun abiyeler kısalara oranla daha klasik ve şık görünse de, farklı detaylarla süslenen kısa abiyeler de son zamanlarda bu konuda oldukça başarılı. Ayakkabı ve çantalardan yardım alarak farklı kombinasyonlarla farklı tarzlara ulaşmak kısa abiyelerle oldukça kolay oluyor. Kokteyl tarzı bir davete katılıyorsanız ya da kır düğünü ve sahil gibi alanlarda bir organizasyona katılacaksanız, kısa abiyeleri alışveriş listenize ekleyebilirsiniz.


Rengarenk Abiye Elbiseler

Siyah ve lacivet gibi klasikleşmiş abiye elbiselerin yerine daha canlı renklerden hoşlananlardansanız, sizler için de birçok elbise önerimiz var. Ten renginize uygun renkli bir abiye modelini daha sade ve abartısız takılarla stil sahibi bir görüntüye ulaştırmak sizin elinizde.


Beyaz, Krem, Somon ve Pudra Abiye Elbiseler

Sadeliği sevenlerin ortak noktası olan somon, beyaz, krem ve pudra abiyeler davetler için en ideal renkler arasında yerini alıyor. Risksiz ve şık bir görüntüye ulaşmanızı sağlayan bu renkler, siyah gibi en çok tercih edilen elbiseler arasına giriyor. Tabii bu tarz açık renk abiyeleri düğün davetleri dışında bir davette tercih etmenizde fayda var.  Düğünde beyaz tonlarının hakimiyetinin tamamen gelinde olduğunu unutmamalsınız. 🙂

 

Düğün ve organizasyonun bol olduğu yaz mevsiminde size fikir olması adına birbirinden güzel abiye elbise modellerini bir araya getirdik. Siz de yukarıdaki ürünleri ve çok daha fazla elbiseyi Tozlu.com’da bulabilir, online alışveriş kolaylığıyla satın alabilirsiniz.

Keyifli alışverişler dileriz. 🙂

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK