Yazlıklarla Birlikte Tişörtleri Kaldırmayın

Yazlıklarla Birlikte Tişörtleri Kaldırmayın

KIŞLIKLARLA BİRLİKTE TİŞÖRTLERİ KALDIRMAYIN

Erkeklerin yaz boyu en severek kullandığı üst giyim ürünleri arasında ilk sırayı vermekte sakınca görmediğimiz tişört için, sonbahar ve kış aylarında da aynı verimi alabileceklerini hatırlatmakta fayda var. Kışlıkları kaldırırken, tişört sonbahar veya kış aylarında giyilmez gibi düşünmeyin. Çünkü onlarla çok şık kombinler yapmanız mümkün.

Yeni sezonda, bu kombinler için tasarlanmış ürünleri raflarda görünce, “Tişörtlerin yeni sezon ürünleri arasında ne işi var?” diye kendi kendinize sorabilirsiniz. Ancak bu hem erkeklerin spor tutkusu nedeniyle halı sahaları ve spor salonlarını dolduracak olmalarından, hem de az önce belirttiğimiz gibi, sonbahar – kış kombinlerinde sık sık karşımıza çıkacak olmalarından kaynaklanıyor.

Elbette, yaz tişörtleri kadar cıvıl cıvıl ve cazip renklere sahip olmayabilirler. Ancak şıklıklarıyla göz doldururken en az o kadar dikkati çekeceklerini düşünüyoruz.

İşte kombinlerde sıkça rastlayacağımız o ürünlerden bazıları:

Baskılı ve desenli tişörtlerin zamanı geçmiyor

Erkeklerin en sevdiği modeller arasında yer alan ve yıllar geçse de her yaşta kullanmaktan vazgeçmediği yazılı, baskılı veya desenli tişört çeşitleri, kış aylarında karşımıza çıkıyor. Mavi, yeşil, mor, kırmızı gibi renklerin koyu tonlarındaki tişörtler, kot gömlek kombinleriyle çok şık spor bir görüntü kazanılmasına aracı oluyor. Yaz aylarında kullandığınız, koyu tonlardaki baskılı ve desenli tişörtlerinizi, kış kombinlerinizi düşünerek, raflarınızda tutmaya devam edebilirsiniz.

KIŞLIKLARLA BİRLİKTE TİŞÖRTLERİ KALDIRMAYIN
LOFT T-SHIRT
KIŞLIKLARLA BİRLİKTE TİŞÖRTLERİ KALDIRMAYIN
JACK & JONES T-SHIRT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Çok fonksiyonlu düz renk tişörtler

Düz renk tişörtler, günlük kullanımdan iç çamaşırına, gömlek kombinlerinden, yazın yatak kıyafeti olarak kullanmaya kadar pek çok alanda kurtarıcı pozisyonda.  Kış kombinlerinizde ise baskılı tişörtlerde olduğu gibi gömleklerle de kombinlenebildiğini görüyoruz. Bu tişörtler ayrıca, hırka ve kazaklarınızın içinde yine son derece kullanışlı. Atlet formunda veya hava henüz o kadar soğumamışken sadece hırkayla kullanılarak, sıcak olduğunda arzu edilirse hırka çıkarılabilir.

KIŞLIKLARLA BİRLİKTE TİŞÖRTLERİ KALDIRMAYIN
Toss Erkek Düğmeli O Yaka T-Shirt
KIŞLIKLARLA BİRLİKTE TİŞÖRTLERİ KALDIRMAYIN
Kom Erkek V Yaka T-Shirt – Antonio

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uzun kollu tişörtlerin havası

Yazın serin akşamları için şortların üzerinde kullanılan veya tişörtlerin üstünde sırta atılan uzun kollu tişörtler, sonbahar ve kış aylarında karşımıza yelek kombinleriyle çıkıyor.  Birbirinden renkli ve canlı spor yeleklerin yeni sezonda uzun kollu tişörtlerle yapılan kombinlerine moda dergilerinde de sıkça rastlayabilirsiniz. Spor kombinlerin, bu sonbahar ve kış aylarında da bir parçası haline gelecek olan uzun kollu tişörtler, düz ve çizgili modelleriyle sıkça tercih edileceğe benziyor.

KIŞLIKLARLA BİRLİKTE TİŞÖRTLERİ KALDIRMAYIN
V Yaka Basic T-shirt
KIŞLIKLARLA BİRLİKTE TİŞÖRTLERİ KALDIRMAYIN
Adidas T-SHIRT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK