Yeni Sezon Tesettür Modasında Abiye Trendleri

Yeni Sezon Tesettür Modasında Abiye Trendleri

Mart ayının gelmesi ile bahar trendleri yerini alıyor ve vitrinler, gardıroplar baştan aşağı değişiyor. Bahar mevsiminin kendini hissettirmeye başladığı bugünlerde, biz de kendimizi sık sık yeni sezon trendlerine bakarken buluyoruz. Sezonun tesettür modasını incelerken ise pek çok farklı yenilik karşımıza çıkıyor.

Sezonla birlikte yükselişe geçen bazı trendlerin içerisinde, sezonun vazgeçilmezlerinden olarak gördüğümüz abiye modası var. Herkesin bildiği gibi düğün, nişan vb. organizasyonlar da havaların ısınmasıyla artışa geçiyor. Bu durum abiye modasının kış sezonuna göre daha da canlanmasını sağlıyor.

Bahar Sezonunun En Şık Abiye Modelleri

Abiye seçimi söz konusu olduğunda, pek çok kadının ortak derdi aslında farklı ve tek olmak. Bu nedenle de tasarım parçalara olan eğilim her geçen gün daha da artıyor. Dolayısıyla özel tasarım abiye modelleri, bu sezon pek çok kadının tercihleri arasında yer alıyor. Sezon trendlerinin dokunuşları ile yenilenen tasarım abiyeler oldukça dikkat çekiyor.

Sezonun abiye modellerinde, gold işleme tasarımcılar tarafından en çok tercih edilen detayların başında geliyor. Kimi zaman minik bir dokunuş şeklinde, kimi zaman ise baştan aşağı goldun hakim olduğu farklı modeller sezonda mevcut. Kısacası, bu sezon ışıldamayı seven kadınların sezonu.

ala tesettür-Minel-Ask-Minel-Abiye-Pudra-vitringez ala tesettür-Pinar-Sems-Meyra-Abiye-Mint-vitringez
ala tesettür-Pinar-Sems-Tilsim-Abiye-Ekru-vitringez ala tesettür-Pinar-Sems-Sarayli-Abiye-Siyah-vitringez

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Romantik ve vintage esintileri ise, bu sezonun abiye trendlerinde karşımıza çıkan bir diğer öğe. Dantel ve güpür detaylı tesettür abiyeler bu sezon tasarım abiye modellerinin en sevilenleri arasında ter alıyor.

ala tesettür-Minel-Ask-Gulru-Abiye-Elbise-Saks-vitringez ala tesettür-Pinar-Sems-Esra-Dantel-Abiye-Pudra-vitringez
ala tesettür-mislinas-bel-altı motif dantelli taşlı mürdüm abiye-vitringez ala tesettür-mislinas-şifon-dantel-vitringez

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Abiye modellerde tercihini sadelikten yana yapanlar için de bu sezon farklı modeller var. Abartıdan uzak, modern baskı desenleri ile bir o kadar da çarpıcı ve renkli modeller bu sezon kadınların tercihleri arasında yer almaya hazırlanıyor.

ala tesettür-muslima-wear-altın sonbahar abiye elbise-vitringez ala tesettür-muslima-wear-blue-night-vitringez
ala tesettür-muslima-wear-twil-ipek abiye-vitringez ala tesettür-muslima-wear-kelebek-desenli abiye elbise-vitringez

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Eğer siz de aradığınız abiyeyi hala bulamadıysanız, sezonun tüm tesettür abiye trendlerini pek çok farklı tasarımcı eşliğinde tek bir noktada buluşturan Ala Tesettür’ü ziyaret edebilirsiniz.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK