Yeni Sezon Tesettür Modasından Trençkot ve Kap Modelleri

Yeni Sezon Tesettür Modasından Trençkot ve Kap Modelleri

Tesettür giyimin kusursuz şıklığını yeni sezonda yaşamak isteyen kadınları yazımızı okumaya davet ediyoruz. Dilerseniz vakit kaybetmeden, 2015 sonbahar-kış sezonun tesettür modasına birlikte göz atalım.

Tunik Kap Modelleri Göz Dolduruyor

Tesettür modasının 2015 sonbahar-kış trendlerine baktığımız zaman, kap tuniklerin yine favori parçalardan olduğunu görüyoruz. Sokak modasının sezondaki en güçlü parçalarından olan tunikler modern çizgisi ile baş döndürücü. Bu sezon tunik modellerinde mürdüm, haki, pastel tonların hakimiyeti dikkat çekiyor. Tesettür modasının spor şıklığını en iyi yansıtabileceğiniz parçalardan biri olan kap tuniklerden bu sezon gardırobunuza eklemeyi unutmayın.

mevra-bordo-trio-kap-tunik-1118-13-B-vitringez mevra-haki-trio-kap-tunik-1116-13-B-vitringez mevra-murdum-zet-kap-tunik-1019-13-B-vitringez

Trençkotlar Yine Vazgeçilmez!

Sonbahar-kış sezonunda en sevilen ve kullanışlı parçalar arasında yer alanlardan bir diğeri de trençkotlar. Özellikle geçiş mevsimlerinin en rahat ve favori parçalarından olan trençkotlar, yeni sezonda da trend olma özelliğini koruyor. Sokak modasında ya da şık bir davette stilinize kolaylıkla eşlik etme fırsatı olan trençkotlar, bu özelliği ile kadınların favorisi olmayı başarıyor.

Sezonun desen çılgınlığı trençkot modellerinde de karşımıza çıkıyor. Etnik desenli trençkot modelleri iddialı duruşu ve yenilikçi tavrı ile fazlasıyla ön planda. Pastel, haki, vizon gibi renkler trençkot modellerinde de karşımıza çıkıyor. Eskimeyen trendlerden biri olan trençkotlar içinizi ısıtırken stiliniz ile de konuşulmanızı sağlıyor.

mevra-haki-1-422-78-B-vitringez mevra-etnik-desen-trenchcoat-1270-15-B-vitringez mevra-vizon-417-79-B-vitringez

Biz sezona trendy ve iddialı bir giriş yapmanız için ihtiyacınız olan parçalara örnekler verdikten sonra artık sıra sizde! Sonbahar-kış modasının en güçlü parçalarından tunik ve trençkot modellerine sahip olmak istiyorsanız Mevra’nın web sitesini ziyaret edebilir ve tesettür modasında tarzınız ile fark yaratmayı başarabilirsiniz.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK