Bloggerlardan Güzellik ve Bakım İpuçları: Ayşe Çakar

Bloggerlardan Güzellik ve Bakım İpuçları: Ayşe Çakar

Bugün blogger röportajlarımızdaki konuğumuz Ayşe Çakar.

O tam bir kitap ve makyaj malzemesi canavarı 🙂 Hızlı ve pratik her şeyi sevdiği için Makyaj alışverişlerinde Vitringez’i kullanıyor. O da bizim gibi pembeye aşık!

Aslında Ayşe’nin en sevdiğim yanı kullandığı ürünlerde veya önerilerinde objektif olması. Ben bu tür blogger videoları izlerken tanıtım kokusu almamalıyım. İşte Ayşe tam da demek istediğim gibi doğal ve içten. Sanki karşı karşıya kahve içerken ” Ay Yağmur geçen bir fondöten kullandım” diye lafa girecekmiş gibi gelmiyor mu 🙂 Tüm videolarını sıkılmadan izleyeceğinize eminim. Ama tabii ki önce röportajımdan başlayın 😉

İyi Seyirler.

PAYLAŞ
Gördüğüm şeyleri paylaşmayı,düşündüklerimi aktarmayı ve fark ettiğim yenilikleri insanlarla paylaşmayı seviyorum. Burada neler bulurum derseniz? Hem eğlenme hem incelme önerileri, bakım tavsiyeleri, ilişkiyi kurtaran fikirler, modayla ilgili her şey, yeni mekanları ve teknolojik gelişmeleri sizlere kendi bakış açımdan anlatacağım. Ayrıca sıkıştığınız bir konuda ya da cevabını bulamadığınız sorularda cevaplamaya hazırım....Takipte kalın :) Mühendislik okusam da her kız gibi moda, bakım, diyet benim de severek takip ettiğim başlıklar arasında. Ancak Mmorpg oyunlar, hızlı arabalar, güzel yemekler, pc ekipmanları ve web tasarım da vazgeçilmezlerim arasında. Ege'ye aşık. ;)