Yeni Trend: Bohem Tarzı Giyinmek

Yeni Trend: Bohem Tarzı Giyinmek

BU SENE ÇOK BOHEM YAPTI

“Özgür düşünüyorum, o halde neden bohem giyinmiyorum?” diyen binlerce kişi giydikleriyle hippi rüzgarı estiriyor. Bıraksanız sahilde oturup sabaha kadar “Akdeniz akşamları”nı söyleyecek olan bu kişiler, aslında sokak modasını yakından takip etmeleriyle biliniyor.

“Bohem” deyince bazılarının aklına yeteneklerini kullanmak için yeterli imkanı bulamamış ve kendini yollara vurmuş müzisyen, ressam ve sanatla uğraşan insanlar gelebilir. Doğrudur. Ama bizi şimdilik bohemlerin tam olarak hangi mesleği yaptığı, hobileri, fobileri, gelgitleri değil; ne giydikleri ilgilendiriyor.

Yeni Trend: Bohem Tarzı Giyinmek

Şapkasız çıkmam abi

“Bohem giyinenlere çok özeniyorum. Keşke ben de öyle giyinsem” diyenler işe ilk olarak şapka ile başlamalısınız. Kovboy ve hasır şapkaları birçok yerde bulabilirsiniz. Hatta yazın istemeden bohem olan babanızın balık tutmaya giderken kullandığı bir hasır şapkası mutlaka vardır. En azından onu alarak bohem görünebilirsiniz.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz…

  BU SENE ÇOK BOHEM YAPTI VG-bohem-aksesuar-sapka

Aksesuar aksesuar aksesuar

Bohemseniz her yerinizden bir aksesuar çıkabilir. Parmağınızda yüzükler, kolunuzda bilezikler, boynunuzda uzun kolyeler, küpeler… Takın takıştırın. Bohem olduğunuz için hiç kimse bir şey diyemez.

VG-bohem-aksesuar-kolye BU SENE ÇOK BOHEM YAPTI

Maksi boy etekler ve elbiseler

Uzun ve desenli etekler, elbiseler bohemlerin en çok kullandığı kıyafetler arasında. Yere kadar uzanan bu parçaları atkı, fular ile kombinleyebilirsiniz. Bu tür kıyafetlerin farklı bir avantajı daha var. Sadece yazın değil; bot ve hırkaların yardımıyla kışın da kullanabilirsiniz.

VG-bohem-giyim-maksi-etek BU SENE ÇOK BOHEM YAPTI

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK