Boyu 1.50’nin Altındaki Kadınları Bile Uzun Gösteren Pantolonlar

Boyu 1.50’nin Altındaki Kadınları Bile Uzun Gösteren Pantolonlar

BOYU 1.50’NİN ALTINDAKİ KADINLARI BİLE UZUN GÖSTEREN PANTOLONLAR

1.50’nin altındaki kadınlarla alışveriş yapmak her zaman keyifli olmuştur. Şimdi uzun boylular “Nasıl yani, bizimle alışveriş yapmak can sıkıcı mı?” diyebilirler. Ama konumuz bu değil. Daha sonra sizlerin nasıl giyinmesi gerektiğiyle de bizzat ilgileneceğiz. Şimdi gelelim 1.50’nin altındaki kadınların avantajlarına ve dezavantajlarına:

Avantajları:

–  Sevimlidirler

– En az on yaş genç gösterirler

– En çok indirim yapılan ayakkabı numaralarına sahiptirler

– Hızlı ve doğru karar verirler (Özellikle indirim zamanlarında)

Dezavantajları:

– Eğer yeni alınan pantolonun paçaları çok uzunsa, hemen bir terziye giderler

– Genellikle perde takmazlar, taktırırlar

– Konserlerde sahneyi görmekte zorlanabilirler

– Erkek arkadaşları genellikle uzun boylu olur

1.50’nin altındaysanız giyim konusunda şansız değilsiniz. Sizden çok daha uzun boylular kot pantolon giydiklerinde “Kaprin ne güzelmiş, nereden aldın?” diye sorduklarını düşünün. Burada avantaj sizde. Çünkü seçeceğiniz pantolonlarla boyunuzu olduğundan daha uzun gösterebilirsiniz.

Uzun gösteren pantolonlar

Bunun için yüksek belli ve dar pantolonları tercih edebilirsiniz. Hafif ispanyol paçalı pantolonları seçtiğinizde ise altına istediğiniz topuklu ayakkabıyı giyebilirsiniz. Genel olarak bol ve dökümlü kıyafetlerden uzak durmanızda fayda var.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

BOYU 1.50’NİN ALTINDAKİ KADINLARI BİLE UZUN GÖSTEREN PANTOLONLAR 52d1d326bf4fc-tile

52954b1fb8ffa-tile BOYU 1.50’NİN ALTINDAKİ KADINLARI BİLE UZUN GÖSTEREN PANTOLONLAR

Not: Büyük çantalar çıtı pıtı kızları daha kısa gösterdiğinden plaj haricinde pek kullanmayın, terli terli su içmeyin ve kısa etekler giyin.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK