Cıvıl Cıvıl Tırnak Sanatı

Cıvıl Cıvıl Tırnak Sanatı

Cıvıl Cıvıl Tırnak Süsleme Sanatı

Bahar aylarında doğanın uyanışıyla birlikte üzerimize serpilen ölü toprağından da kurtuluyoruz. Etrafımızı saran rengarenk çiçekler, uçuşan kelebekler, tenimizi ısıtan güneş hayata daha mutlu bakmamızı sağlıyor.

Bu bahar mutlu olmak için daha başka bir çok sebebimiz var. Bütün bir kış kıyafetlerimizde matem havası estiren koyu renklere baharın gelişiyle birlikte yavaş yavaş veda ediyoruz. Kıyafetlerimiz renklenmeye başlarken, tırnaklarımızı renklendiren oje ve tırnak aksesuarları da değişiyor. Kış aylarında koyu bordo, siyah, lacivert, yeşil gibi koyu renk ojeleri sürdüğümüz tırnaklarımız rengarenk oje ve tırnak aksesuarları ile adeta bir kuş gibi cıvıldıyor. Özellikle de son yıllarda popüler bir sanat haline gelen tırnak sanatı, havanın güzelleşmesiyle beraber daha çok karşımıza çıkıyor.

Peki, bu bahar bakımlı ve güzel ellere sahip olmanızı sağlayacak oje ve tırnak aksesuarları ve tırnak sanatı malzemeleri hangileri? Gelin birlikte bu sezonunda öne çıkacak çapıcı oje ve tırnak aksesuarlarını inceleyelim…

Tırnak Sanatı İçin En Güzel Renkler

Pembe gönlüm sende

Dalları basan bahar çiçeklerinin rengi neden tırnaklarınızı süslemesin? Kozmetik sektörünün vazgeçilmez renkleri arasında yer alan pembe ve tonları bu sezon da oje ve tırnak aksesuarlarıyla içimizi açıyor.

Bu bahar tırnaklar yine cıvıl cıvıl
Pembe Oje
Bu bahar tırnaklar yine cıvıl cıvıl
Fuşya Oje

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İşe giderken giydiğiniz gömlek ve pantolon modelleriyle uyumlu olabilecek uçuk pembe renkteki ojelerinizin, hafta sonu geldiğinde daha parlak bir pembeye dönüşebilir. Bizim önerimiz bahar aylarında hız kesmeyen müzik festivallerinde bakımlı el ve tırnaklarınızla dikkat çekmenizi sağlayacak neon ve fosforlu pembe ojeler.

Aşkın rengi kırmızı

Genişleyen renk skalasından nasibini alan kozmetik sektörü gerek ruj alternatiflerinde gerekse ojelerde kırmızı renkten vazgeçmiyor. Bütün bir kış boyunca daha koyu tonlarını tercih ettiğimiz kırmızı renkteki ojeler, bu bahar da tırnaklarımızı daha canlı alternatiflerle süsleyecek.

Bu bahar tırnaklar yine cıvıl cıvıl
Bayrak Kırmızısı Oje
Bu bahar tırnaklar yine cıvıl cıvıl
Mercan Kırmızısı Oje

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eğer siz de cesur kombinlerin kadınıysanız, gece davetine giydiğiniz siyah gece elbisesi ile, kan kırmızı bir ruj ve yine aynı tonlarda bir oje tercih edebilirsiniz. Bunun dışında arkadaşlarınızla gideceğiniz bir akşam yemeğinde kullandığınız kırmızı taşlı küpeyi, mercan kırmızısı bir oje ile tamamlayabilirsiniz.

Rengarenk bant ojeler bu baharın da gözdesi

Teknoloji bu kadar ilerlemişken tırnaklara çiçek çizmemek, kalplerle donatmamak ayıp olur. Bu baharda da kadınların gözdesi olmaya devam eden bant ojeler, oje sürmekte zorlanan kadınlar için büyük kolaylık. Tırnaklarınızın boyutlarına göre keserek hazırladığınız bant ojeler yüzünden sevgilinizin meraklı gözlerine maruz kalabilirsiniz. Ancak kozmetik sektörünü yakından takip eden rakipleriniz çiçek açan tırnaklarınıza kıskanç bakışlar atabilir, bizden söylemesi…

Bu bahar tırnaklar yine cıvıl cıvıl
Kalpli Bant Oje
Bu bahar tırnaklar yine cıvıl cıvıl
Kelebekli Bant Oje

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Siz de tırnaklarınıza sürdüğünüz farklı oje ve tırnak aksesuarlarıyla bakımlı ve hoş ellere sahip olabilirsiniz. Gelin siz de ellerinize güzellik katacak birbirinden renkli oje ve tırnak aksesuarlarından kendi renginizi bulun. Baharın tazeliğini tırnaklarınıza taşıyın.

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK