Bu Kış Brokar Ceket Modasını Kaçırmayın

Bu Kış Brokar Ceket Modasını Kaçırmayın

Brokar deseni taşıyan parçalar bu kışın en iddialı ve bir o kadar da riskli trendinin başrol oyuncusu oldu. En dikkat çeken tasarımlar ve benim favorim brokar ceketler..

Ne kadar cezbetse de “Yanlış kombin yaparım” ya da “benin tarzım değil”  diyerek vitrinlerden uzaklaşanları görür gibiyim.

Sana bir haberim var! Brokar desenli ceketler, kendi tarzına uydurmak ve sahip olduğun en günlük  parçalarla bile kombinlemek için çok uygun .

Neler mi yapabilirsin?

Ofis de Brokar Ceket Şıklığı

Düz siyah, gri veya koyu renkli herhangi bir elbisenin üzerine Brokar desenli bir blazer geçiriyorsun ve az efora çok şık oluyorsun,  bu kadar basit 🙂

tumblr_m9ijiek3Kp1qhft38

 

Bir Kahve İçelim mi?

Broker ceketini,  en sevdiğin Jean’in  veya en sade siyah taytınla ne kadar tarz ve rahat duracağına inanamayacaksın. Yırtık Jean ile kullanman şiddetle tavsiye edilir.

524d8dd02fb4a

 

Vintage Tutkunu O Sen misin?

O zaman brokar ceketlerle ilk tanışman olamaz. Çıkar hemen dolabından, yüksek belli eteğin ve sade gömleğinle kombinle. Sen bu işi biliyorsun 🙂

black-brocade-vintage-jacket-white-bow-frock-stock-blouse_400

 

İddiaya Var mısın?

Bohem veya marjinal tarzınla her girdiğin mekanda tüm gözleri üzerine çekeceğin bu desenden kaçmamalısın. Parlak kumaşlara brokar desenlerin çok yakıştığını söylemedim mi? Deri taytınla kombinle, çok yakışacak.

bebe brocade jacket

 

Rock Star & Brokar Ceket

Geçtiğimiz  Temmuz Hyde Park performansıyla hayranlarına unutulmaz bir gün yaşatan Rolling Stones konserinde  Mick Jagger’ın giydiği brokar ceketi görmen lazım. Hepimiz biliyoruz ki “Jagger can’t go wrong”  🙂

article-2362742-1ACCF97C000005DC-49_634x534

 

Senin  brokar ceket kombinin hangisi?

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK