Bu Kurallara Uymayacaksan Bebek’te Spor Yapma!

Bu Kurallara Uymayacaksan Bebek’te Spor Yapma!

Madem Bebek’te koşmaya, yürümeye, kısaca spora karar verdin, bu semtin belirli kuralları var şekerim. Uyacaksın!

Uymazsan sivrilirsin. Eğreti görünürsün.

Aşağıdaki 8 kuralı uygulayarak, durumu kurtarabilirsin.

Bebek’te spor yaparken

Kural 1:

Rengarenk yürüyüş ayakkabıları edineceksin. Üzerine giydiklerinle ayakkabın uyumlu olacak. Her gün aynı kıyafetle Bebek’te koşamazsın. Koşarsa o kıyafet olmaktan çıkar, üniformaya dönüşür bu semtte 🙂 E haliyle ayakkabı da kıyafete göre değişecek.

spor ayakkabıtayt

Kural 2:

Siyah olur, renkli olur, uzun olur kısa olur tayt giyineceksin! Eşofmanla koşmak da ne ola Bebek’de?

Kural 3:

Yazsa bir tişört bir body  ile durumu kurtarabilirsin. Mümkünse bunlar da sezonun trendleri olsun. Mesela bu ara omzu düşük, baskılı, arkası uzun önü kısa tişörtler çok moda. Ama kışsa olmazsa olmaz şişme bir yelek. Bir şişme yelek edineceksin! Her rengi makbuldür.

Kural 4:

Yaz olsun, kış olsun, havada güneş olsun olmasın, koca çerçeveli bir güneş gözlüğü gözünde olsun!

kulaklık güneş gözlüğü

Kural 5:

Kulağında mutlaka bir kulaklık olacak. Önemsiz görünen, önemli bir detaydır bu. İster müzik dinle, ister telefonda konuş ama tak şu kulaklığı kulağına bebeğim. En kötü ihtimalle al ara bir arkadaşını, tempolu yürürken bir yandan da dedikodu yap. Yor kendini biraz daha 🙂

Kural 6:

Ya tek başına koşacaksın ya da iki kişi. Dört arkadaş toplanıp koşalım deme bu semtte. Herkes ayrı koşsun sonra buluşursunuz Lucca, Caffè Nero ya da Starbucks‘ta.

Kural 7:

Su şişen elinde olacak. Nerede spor yapsan yanında su bulundurursun zaten 🙂 Ama madem geldin Bebek’e burada spor yaptın, Starbucks, Caffè Nero ya da Lucca’ya muhakkak uğrayacaksın. Burada aromalı bir kahve içeceksin. Sonra bir pişmanlık saracak. “Harcadığım kaloriyi yeniden aldım, neden geldik buraya” diye yakınacaksın.

Bebek'te spor
Bebek’te spor

  köpek

Kural 8:

Ve son kuralımız, varsa bir köpeğin al bebeğim yanına. Sen koşarken, o hayvancık da sporunu yapsın. Nasılsa yoruldum diyemiyor.

Uyabilecek misin bebeğim bu kurallara? Uyarım diyorsan bızimlesin.

Hafta içi hafta sonu fark etmez, gel Bebek’e.

PAYLAŞ
17 yaşında Tarihçi olacağım diye Tarih bölümüne girip, olmadı, burası beni sarmadı diye düşünürken, aşık olan, aşık olduğu insan grafik tasarımcı diye o alana yönlenip, bir de üzerine bu alanda master yapmış, mezun olunca da pazarlama alanında çalışan biriyim :) Evladım, ablayım, çalışanım, dostum, arkadaşım, moda tutkunuyum! Moda ve kozmetik benim için 29 yaşında Barbie bebeklerle oynamak demek. Bu alanda yazmaksa mutluluk... Blog: http://www.zeynepesin.com.tr Instagram: http://instagram.com/zeynepesin_

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK