Bu Sonbahar Üzerimize Ne Alsak?

Bu Sonbahar Üzerimize Ne Alsak?

Havaların serinlemesi ile üzerimize ne alsak sorusu da gündemimizin bir parçası haline gelmeye başlıyor. Tamam akşam üzeri bir mont giyebiliriz ama daha sıcak olan gündüzleri ne yapacağız? Koca montları elimizde taşımak olmaz. Daha hafif bir şey olmalı. Aynı zamanda çıkarıp taşırken bile şıklığımızı asla bozmamalı.

İşte bu noktada alışverişin uğurlu adresi n11.com’un mağazaları imdadımıza yetişebilir. Geniş ürün gamı ve geniş çeşitleri ile sadece aradığımız kıyafeti bulmakla kalmayıp aynı zamanda kendimizi bir de ayakkabı, aksesuar, kozmetik, elektronik, ev ve yaşam ürünleri, kitap ve hatta tatil ve eğlence araştırırken bulabiliriz. Tamam n11’de ne ararsak bulabiliyor ve güvenle alışveriş yapabiliyoruz da peki hem ısınıp hem şıklık yarışında önce olmak için ne arayacağımızı biliyor muyuz?

Bakalım dış giyim konusunda yukarıdaki tanımlamalara uygun ne gibi önerilerimiz olabilir?

Bu Sonbahar En Göz Alıcı Trendler

Asla eskimeyen trençkot modası…

Trençkot ara mevsimler için ideal giyim parçalarından biri. O kadar kullanışlı ki yıllardır modası hiç geçmiyor; hep yerini koruyor. Böyle söyleyince hep aynı modeller üretiliyor sanmayın sakın. Moda endüstrisi de bu harika giyim ürünlerini sürekli farklılaştırılacak tasarımlar yapmayı başarıyor. Size uygun bir modeli bulabileceğinizden hiç şüphemiz yok.

BU SONBAHAR ÜZERİMİZE NE ALSAK DA BİZE UĞURLU GELSE?
Trenckot geniş yaka
BU SONBAHAR ÜZERİMİZE NE ALSAK DA BİZE UĞURLU GELSE?
Dantelli Bayan Trenckot Pardesü

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Deri ceketlerin sallanamaz tahtı…

Bugüne kadar bir deri ceket almayan ya da almayı planlamayan kadın yoktur herhalde. Ama deri ceketlerin kendilerine göre olmadığını düşünerek uzak kalmaya çalışanlar varsa yeni modellere bir göz atmalarını şiddetle öneririz. Moda tarihine adını “asi” olarak yazdıran deri giyim, artık son derece şık, zarif ve seksi olarak da anılıyor.

BU SONBAHAR ÜZERİMİZE NE ALSAK DA BİZE UĞURLU GELSE?
Şifon Detaylı Deri Ceket
BU SONBAHAR ÜZERİMİZE NE ALSAK DA BİZE UĞURLU GELSE?
Grossi Bordo Deri Mont

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spor giyimin ayrılmaz parçası kot ceket…

Spor giyim denilince kot ceketler ilk akla gelenler arasında. Alışık olduğumuz kısa ve spor pek çok modelin yanı sıra farklı detaylarla süslenmiş kot ceketler de son derece şık duruyor. Özellikle boncuklarla, kürklerle ve dantellerle tasralanmış kot ceketleri abiye kıyafetlerinizle bile giyebilirsiniz.

 

BU SONBAHAR ÜZERİMİZE NE ALSAK DA BİZE UĞURLU GELSE?
C-283 Bayan Ceket
BU SONBAHAR ÜZERİMİZE NE ALSAK DA BİZE UĞURLU GELSE?
Hayal Tasarım Kot Ceket

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK