Bu Yılbaşı Kombinleri ile Modayı Baştan Yaratın!

Bu Yılbaşı Kombinleri ile Modayı Baştan Yaratın!

BU YILBAŞI GECESİ MODAYI BAŞTAN YARATIN!

Yılda sadece bir kez gerçekleşen özel günlerin hepimiz için ayrı birer önemi var. Elbette erkekler çoğu zaman bu günlere yeterince önem veriyorlar ama kadınlar için durum daha farklı. Kadınlar bu özel günlerdeki kıyafetlerini neredeyse bir ay önce belirleyerek, aksesuarlara karar vermiş oluyorlar. Çünkü kadınlar için moda yalnızca bir sektör değil, aynı zamanda bir yaşam biçimi, hatta bir tutku. Dolayısıyla, özel günleri daha da özelleştiren ve güzelleştiren kadınlar, giydikleriyle de bu dönemlerde birer moda ikonu haline gelerek göz kamaştırıyorlar. Yılbaşında da durum farklı değil…

Birbirinden şık ve bakımlı kadınlar, yılbaşı için planlarını yaptılar ve sıra geldi birbirinden çarpıcı kombinlere… Tasarımcılar, birbirinden farklı ve çarpıcı modellerle kadınların kafalarını iyice karıştırmayı başardılar. Renkler, desenler ve tasarımlar muhteşem! Herkes, bu özel yılbaşı gecesi için şıklık yarışında bir adım öne geçmek adına farklı parçalar arayışında. Yılbaşının dillere destan kırmızısı, koyu yeşili, gece mavisi, gümüş ve altın renkleri zaten kapışılıyor. İşte siz bu detayı yakalayarak, daha farklı renk ve desenler tercih edebilir, kendi stilinizle fark yaratabilirsiniz.

Peki, her yerin kırmızı, mavi, yeşil, gümüş ve altın renkleriyle dolduğunu mu düşünüyorsunuz? Farklı renkler için başarılı tasarımlar mı arıyorsunuz? Elbette, gelişen teknoloji, aradığınız renk ve tasarımları bir tıkla ayağınıza getirebilir. Dijital dünyaya dair alışveriş konusunda pek bir fikriniz yoksa, BSL Fashion aracılığıyla renk ve modeller için farklı alternatiflere ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlarla, yılbaşı için seçeneklerinizi arttırabilecek bir adres olan BSL Fashion, yılbaşı kategorisinde değişik parçalara ve kombinlere yer veriyor.

En özel yılbaşı kombinleri

“B”üyüleyici ceket modelleri

Yalnızca geceyi geçireceğiniz mekanda değil, yola çıktığınızda da karşılaşacağınız herkesi büyülemek için, şık bir ceket şart. Hatta “işin şanındandır.” Siz, yeni yıl için iyi dileklerde bulunurken, bırakın namınız da sizinle birlikte yürüsün. Dolayısıyla, o gece en farklı renklere ve tasarımlara siz sahip olacağınız için, herkesin beklentisi olan kırmızıyı biraz bekletebilirsiniz. Onun yerine hardal sarısı, haki yeşil gibi tonları tercih edebilirsiniz. Yakası kürklü veya pöti kare modeller de tabii işin uzmanlarının kullanacağı parçalar olduğu için, sizi bir adım değil birkaç cadde, sokak ileri götürecek.

 

“S”tilinizi ortaya çıkaracak büstiyerler

Birkaç sezondur özellikle ünlü isimleri magazin haberlerinde geceleri kaban veya ceketlerinin içlerine giydikleri büstiyerlerle görmeye başladık. Hiç de fena fikir değil! Özellikle farklı desenlerde büstiyer modelleriyle, gecenin en farklı ve stili konuşulan kadını siz olabilirsiniz. Örneğin, yeni sezonda farklı formlarda, çiçek desenli büstiyerleri gördük; çok mutlu olduk. Ne zamandır aranan kan, belki de bu çiçek desenli büstiyerlerdi. Hep aynı, düz renk veya bilinen desenlerde tasarımların dışında bir şeyler beklerken, bu tasarımlar ilaç gibi geldi. Siz de yılbaşında çiçek açın, içleri açın, yeni yılın ilk dedikodu konusu siz olun!

 

“L”üks ve çarpıcı etek modelleri

Siyah ve beyazın muhteşem uyumu, zıtlığın birbirine olan aşkı, en çarpıcı ve lüks zevklere hitap edebilecek şekilde tasarlandığında göz kamaştırıyor. Bazı ucuz gösteren tasarımları bir kenara bırakın. Siyah ve beyazın doğru kullanıldığında yararlanabileceğiniz avantajlarını sergileyen, yanında kullanılan tüm parçaları birer sanat eseri gibi gösteren “o” etekleri tercih edin.

 

Elbette, vücut tipinize uygun bir formda etek tercihi yapmanızda fayda var. Ancak, siz bu işi bilen, ortamlardaki “star” kadınlardansınız. Görünen o ki bu yılbaşı da renklerde farklı kontrastlar deneyerek, modayı yeni baştan siz yaratacaksınız.

 

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK