New York Sokak Modası Bu Yıl Biraz Pembe

New York Sokak Modası Bu Yıl Biraz Pembe

Şubat ayı çok Moda Haftası yaptı yahu, şaka bir yana seviyoruz, moda haftalarına bayılıyoruz ama podyumdan çok sokak stilleri favorim benim. Podyuma da sıra gelecek, yeni moda ne var konuşacağız elbette, yeni moda elbiseler, son moda ayakkabılar, bunlara da sıra gelecek ama önce New York sokak modası.

New York Moda Haftası sokakları kadın giyim konusunda adeta bir sahne, davetliler podyumdan daha fazla dikkat çekiyor. Bu sene ilk alınacaklar listesinde olan pembe kabanın her halini New York sokak modası kombinlerinde görmek mümkün. Katılımcılar bir pembe kaban nasıl kullanılır, nasıl havası değiştirilir dersi vermişler.

Dostum, New York yenilik işini biliyor dedim görünce, özellikle boyfriend jean ile çok güzel göründüğünü düşünüyorum. Ayrıca, ya Hello Kitty gibi görünürsem, diye de korkmayın, gayet maskülen kesimli bir kaban ve oversize şal ve spor ayakkabılarla çok da iyi görünürsünüz.

Hazır online giyim siteleri de kaban modellerini türlü indirimlerle satıyor siz de kendinize bir tane edinin derim.

New York Sokak Modası – Pembe Kombinler

New York Sokak Modası
New York Sokak Modası

Pictures9Pictures8

PAYLAŞ
Epey düz bir insanım ben, çok kararsızım, kararsızlığımdan üç okul iki kıta gezdim, ne ara moda ile ilgilenmeye başladım ben de anlayamadım, en son tişörtümü arıyordum sonra bir baktım Just a fad'i yazıyorum. Makul miktarda iyi kahve ile günlerce yazabilirim, ne diyordum, heh bunlar hep Anna Wintour!

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK