Burada Moda Çok Güzel, Sen de Gelsene!

Burada Moda Çok Güzel, Sen de Gelsene!

Kadınların dikkatine! Türkiye’nin moda arama motoru ayağınıza kadar geldi. Etek, bluz, şort, elbise her türlü giyime aksesuar kombinasyonu yapılır, hemen teslim edilir.

Durun! Eski kıyafetlerinizi rafa kaldırmadan önce bu radikal kararınızı yavaşça yere bırakın ve aksesuarlarla yeniden hayat bulacak kıyafetlerinize “merhaba” deyin. Çünkü aksesuarsız bir bluzun hayat damarlarından biri kopmuş demektir.

Ufak dokunuşlarla stil sahibi bir kadın olmak istemez misiniz? Sıradan bir tişörte trend bir kolye ya da yılların eskitemediği bir bluza minik iki küpe hiç fena olmaz.

Bu sezon aksesuarlar moda!

Son zamanlarda tek renk bluzlar birçok kadının ilk tercihi olarak yerlerini korurken, kolyelerin neden bu kadar renkli olduğunu daha rahat anlayabilirsiniz. Özellikle uzun ve sallantılı kolyeler bluzlara şıklık konusunda inanılmaz bir değer katıyor.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

BURADA MODA ÇOK GÜZEL, SEN DE GELSENE! 534cb0837fe0d-tile

Günlük kıyafetlerinizde hiç aksesuar kullanmadığınızı düşünün. O halinizle bir anda Bebek sahilinde spor yapacakmış hissi uyandırabilirsiniz. Eğer bu kadar sportif olmak istemiyorsanız, gardrobunuza yeniden bir göz atın. En çok kullanılanlar arasında birinci sırada yer alan bir kot pantolon ve topuklu ayakkabının yanına tercih ettiğiniz şık bir kolye sayesinde, bir anda Nicole Kidman kadar zarif olabilirsiniz.

Küpe, yüzük, broş, kolye, fular, güneş gözlüğü, bileklik ve daha birçok farklı aksesuar ile siz de hayatınızı renklendirebilirsiniz. Daha ne bekliyorsunuz? Kendi stilinizi modanın arama motoru olan VitrinGez ile bulun!

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK