Bütün Kıyafetler Korse İle Güzel

Bütün Kıyafetler Korse İle Güzel

Kadınlar için sağlık ve güzellik için en önemli araçlardan biri olan korsenin ilk defa milattan önce Giritliler tarafından kullanıldığı söyleniyor. Çoğumuz içinse korsenin geçmişine dair en ciddi kanıt 17. yüzyılı konu alan filmlerde kabarık etek giyen kadınların bellerini daha ince gösterme çabalarına dayanıyor. Görünümünün şimdiki korselerden farklı ve birinin yardımı olmadan giyilmesinin neredeyse imkansız olduğunu o dönemlerden bugüne çok şey değişti.

Belini daha ince göstermek bundan 400 yıl önce olduğu gibi bugün de kadınların tercihi. Bunun için dengeli beslemek, düzenli spor yapmak bir çözüm olabilir ama ne herkesin metabolizması buna aynı oranda izin veriyor, ne de diğer hesaba katamayacağımız nedenler ince bel konusunda işimizi kolaylaştırıyor.

Vedette Korse 2    Vedette Korse  2

 

Sizin için en uygun korse hangisi?

Bununla beraber korsenin sadece kilo problemi olan kadınlar tarafından kullanıldığı, bilinen en yaygın ve yanlış düşüncelerden biri. 36 ya da 38 beden de olsanız, bu durum korse giymenize engel değil. Bazı elbiseler sadece korse giydiğinizde üzerinizde hoş durabiliyor. Örneğin neredeyse yok denecek kadar ince olan kumaşlarda vücudunuzun kusursuz görünmesini ancak korse giyerek sağlayabilirsiniz.

2000’ler Vedette Korse ile tanışınca

2000’lerde güzelliklerine düşkün milyonlarca kadın, Vedette Korsenin yardımıyla doğru korseyi kullanmaya başladı. Birçok kıyafeti kusursuz taşıdı. Binlerce davete ve düğüne katıldı. Yıllarca korse denince sadece “ince bir bel” olarak algılan olguyu hafızalardan sildi ve vücudun birçok bölgesi için Vedette bölgesel korseler üretti.

Vedette Korse 3                       Vedette Korse 5

 

Korse çeşitlerini biliyor musunuz?

Kullanım amacına göre çok çeşitli korselerin olması kadınların daha da güzel görünmesini sağlıyor. Örneğin birçok kadın belinin ince görünmesinin dışında göğüslerinin büyük ya da poposunun daha dik görünmesini istiyor. Bunun dışında “bölgesel toparlayıcı” olarak bilinen korseler şikayetçi olduğunuz fazlalıklardan kurtulmanızı sağlıyor. “Zayıflatma özelliği olan korseler” adı üstünde zayıflamanıza yardımcı oluyor. Ayrıca “popo kaldırıcı ve büyütücü korseler”, “ameliyat sonrası korseler”, “basen bölgesi için korseler” ve “günlük kullanım için korseler” güzel görünmek isteyen kadınlar için özel olarak el değmeden üretiliyor. “Doğum sonrası özel korseler” ile eski görünümünüze kısa zamanda kavuştuğunuzu görenler gözlerine inanamayacak ve sırrınızı öğrenmek için ellerinden geleni yapacaklardır.

Vedette Korse 8       Vedette Korse 6

Yaz mevsiminin vazgeçilmezi

Yaz mevsimi demek düğün, nişan, yemek, davet demek. Aynı zamanda güzel görünmek ve şık olmak demek. Biraz fazlalığınız varsa ve eğer bir haftada o kadar hızlı kilo veremiyorsanız, çözümü yine korse. Alacağınız zayıflatma özelliği olan bir korse sayesinde kısa zamanda istediğiniz elbiseyi giyebilir ve iki ayağınızı bir pabuca sokmadan rahat ve stressiz bir hafta geçirebilirsiniz.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK