Büyük Beden Kadın Modasından Ceket Modelleri

Büyük Beden Kadın Modasından Ceket Modelleri

2015 sonbahar-kış sezonunun sokak modasında hangi trendler hakim bilmek istemez misiniz? Kulaklarımızda evet seslerinin yankılanmaya başladığını belirtmek istiyoruz. Bu sezon, son zamanlarda değişen akımlara kendisini fazlasıyla kaptıran ve sunduğu trendy parçalarla bizi kendine hayran bırakan sezonun büyük beden kadın giyim modası da mercek altına aldıklarımız altında yer alıyor.

Büyük beden giyimde, trendler şimdiden fazlasıyla hareketli ilerliyor. Sonbahar-kış sezonunda büyük beden kadın giyiminde favori parçalar arasında ceket modelleri yer alıyor. 2015 sonbahar-kış sezonunun trendleri ile yenilenen parçalar, dikkatleri üstüne çekmeyi başarıyor. Triko ceketler, fonksiyonel kullanımı ile kadınların yeni sezondaki vazgeçilmezleri arasında.

büşra triko-triko-uzun-ceket-428-65-O-kahve-vitringez büşra triko-nergiz-ceket-1-188-31-O-lacivert-vitringez büşra triko-triko-ajurlu-ceket-414-67-O-pudra-vitringez

Sezondaki büyük beden ceketlerde, koyu ve pastel tonların hakimiyeti söz konusu. Koyu lacivert, mürdüm, parlament mavisi, pudra rengi, kahve, siyah, gri, su yeşili gibi renkler en trend modellerin eşliğinde vitrinleri süslüyor. Vücut ölçülerinize göre seçim şansı yaratan uzun ve kısa boydaki triko modeller, büyük beden kadın ceketlerinde öne çıkan bir diğer detay. Kombinlerinize eşlik etmeye hazır olan ceket modellerinin modern çizgisi stil sahibi olmanızı sağlıyor.

büşra triko-nergiz-ceket-2-450-61-O-indigo-vitringez büşra triko-triko-ceket-327-79-O-kırmızı-vitringez büşra triko-nergiz-ceket-181-30-O-siyah-vitringez

Yeni sezonda, trendlerin bu keyifli dünyasına eşlik eden kadınlar bir adım daha önde olmayı başarıyor. Vücut tipinizi en iyi yansıtacak şekilde tasarlanan ceket modelleri sayesinde iyi giyinmenin bedensizliğini kanıtlamak ve şıklığın sadece 34-36 bedenden ibaret olmadığını ispatlamak sizin elinizde.

Eğer siz de vücut ölçülerinize göre doğru seçimler yapmak, sonbahar-kış modasından uzak kalmamak ve sezonun trendi olan ceket modellerine sahip olmak istiyorsanız Büşra Triko’nun web sitesinde yer alan büyük beden ceket modellerine göz atmayı unutmayın.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK