Büyük Beden Kadınlara Özel Yeni Yıl Kombinleri

Büyük Beden Kadınlara Özel Yeni Yıl Kombinleri

Yılbaşı gecelerinde dostlarla bir arada olmak, beraber yeni bir yıla girmenin heyecanını yaşamak isteriz. Bu yüzden her gelen yıla, yepyeni bir enerji ile başlamak için gecenin enerjisine uyacak bir kıyafet seçimi de çok önemli hale geliyor. Bu seçim büyük beden kadınlar için kimi zaman daha zor bir sürece dönüşebiliyor. Ne var ki Miramor Yılbaşı Kombinleri eşliğinde, yılbaşı gecesini gönlünüzce eğlenerek geçirirken konforunuzdan taviz vermeden tamamlamak için size sunacağımız bir kaç pratik önerimiz var 🙂

Kırmızının gücünü, beyazın sadeliği ile tamamlamak başlangıç için iyi bir adım olabilir. Gece boyunca rahat etmenizi sağlayacak, dar olmayan bluz kesimleri ve hafif kumaşlar gecenin yükselen enerjisinde bunalmanızı engelleyecektir. Giyeceğiniz şık beyaz bir gömlek yılbaşı gecesi gideceğiniz her ortama kolayca uyum sağlamanıza yardımcı olacaktır. Yılbaşı şıklığınızı tamamlamak için beyaz ile kırmızının uyumunu bir araya getirecek zarif ve vücut hatlarınızı daha iyi gösterecek kırmızı bir kalem etek, gece için sizi hazır hale getirecektir. Beyaz gömleğin sadeliğini, etek tercihinizi desenli bir kumaştan yapılmış olan bir modelden yana kullanırsanız, yılbaşı kıyafet kombininiz hareket kazanacaktır.

miramor_kasim_-615
İpek Dokulu Bluz
miramor_kasim_-619

miramor_kasim_-621
Diz Üstü Kırmızı Etek

Görsellere tıklayarak ürünleri yakından inceleyebilirsiniz.

Bu kombini siyah bir clutch ile tamamlamanızı öneriyoruz. Stilettolarınızı çantanızla uyumlu seçin, hem de topuk yüksekliğini arttırmadan görüntünüzü tamamlayın.

Yılbaşı gecesinde, sadeliğiniz ve rahatlığınız ile fark yaratın. Gecenin aksesuarlarını tamamlamak için seçeceğiniz inci bir kolye veya bijuteri, abartısız sadeliğinize, elegan bir dokunuş katmanızı sağlayacaktır. Bu hareketli gecede kolyenizi tamamlayan bir bileklik yeterli olabilir. Fazla aksesuarın gecenin sonunda sizin yorgun hissetmenize yol açma olasılığı vardır.

Yılbaşı yemeği ile başlayacak gecede, güzel bir sofrada akşam yemeği şıklığımızı yaratan kombin, bazen gecenin devamında eğlencenin artan temposuna uymamızı zorlaştırabilir. Bu canlı ve hareketli geceyi düşünürken, ikili gömlek etek kombininin alternatifi olarak, tek parça elbisenin konforunu da göz ardı edemeyiz.

miramor_kasim_-6501 miramor_kasim_-6552

miramor_kasim_-6573
Göğüs Üstü Pencere Detaylı Elbise

Görsellere tıklayarak ürünleri yakından inceleyebilirsiniz.

Kıyafet tercihinizde elbise kullanmanız, bir yandan sizi şık ve çekici kılarken, bir yandan da tüm gece boyunca eğlenceden mahrum bırakmadan konforlu bir yılbaşı geçirmenizi sağlayacaktır.

Gecenin rengi kırmızı renkteki elbisenizi, kırmızıya kontrast siyah renkte desenli bir kumaştan seçerseniz hem sade hem de dikkat çekici şıklığınızı kolayca yakalayabilirsiniz. Diğer yandan, yılbaşı ruhuna uygun olarak beyaz, yeşil gibi renklere de kombininizde yer verebilirsiniz.

10007-1_5 10007-2_1

10007-3_1
Taş Detaylı Yeşil Elbise

Görsellere tıklayarak ürünleri yakından inceleyebilirsiniz.

Yılbaşı kombininize karar vermeden önce Miramor’un Yılbaşı Kombinleri’ne göz atmayı unutmayın.

Bu yıl hepimize bol bereket, sağlık ve mutluluklar getirsin, sağlığınız, neşeniz bol olsun! 🙂

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK