Büyük Numara Ayakkabı Artık Sorun Değil

Büyük Numara Ayakkabı Artık Sorun Değil

Ayakkabı; kombinlerin tamamlayıcısı, kişiliğinizi ortaya koyan ve stilinizi tamamlayan en önemli parçalardan biridir.  Trendler söz konusu olduğunda oldukça ön planda olan ayakkabılar, modadaki yerinin yanı sıra bir ihtiyaçtır. Ne var ki, bazı durumlarda bu ihtiyacı karşılamak sandığınızdan daha da zordur. Çünkü ayak numaranız standartların üzerindeyse, hem ayağınıza hem de tarzınıza uygun bir ayakkabı bulmak her zaman mümkün olmaz.

Erkeklerde 44 numara, kadınlarda ise 39 numaraya kadar oldukça fazla çeşide sahip ayakkabılar; bu numaraların üzerine çıkıldığında gittikçe azalır. Bu durumda ayağınıza uygun ayakkabı bulmanız zorlaştığı gibi, kıyafetinize uygun ayakkabı bulmanız da imkansızlaşır.

Büyük numara ayakkabı modellerine sahip mağazalar, çok yaygın olmamakla birlikte, sayıca da oldukça azdır. Durum böyle olunca, özellikle küçük şehirlerde istenilen numara bulunamaz olur.

Büyük Numara Ayakkabı Arayışına Pratik Çözüm

Büyük numara ayakkabı arayışınız gibi, büyük beden kıyafet arayışınıza da çözüm olmak amacıyla yola çıkan www.iriadam.com; erkekler için 52, kadınlar için de 44 numaraya kadar ayakkabıları sizlerle buluşturuyor.

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

 Free Four - Bordo Süet Büyük Numara Bayan Ayakkabıları - VitringezCRS Carissa - Kod T 13 Büyük Numara Bayan Ayakkabıları - Vitringez  İriadam - T 399 - 1 Büyük Numara Bayan Ayakkabısı - VitringezPolotrend - PDY 41 Büyük Numara Bayan Ayakkabıları - Vitringez

Kadınlar ve erkekler için birçok farklı tarzda ve modelde ayakkabıyı sizlerle buluşturan İriAdam, hem ayağınıza hem de tarzınıza en uygun ayakkabıyı bulmanıza olanak sağlıyor. Bilgisayarınızın başında oldukça pratik bir şekilde seçebileceğiniz ayağınıza en uygun ayakkabıları Türkiye’nin her noktasına göndererek, arayışınıza çözüm oluyor.

Büyük Numara Bot & Çizme 8037 Taba Yakma - Vitringez  CRS Carissa - 2247 Kum Büyük Numara Erkek Ayakkabı - Vitringez CRS Carissa - Büyük Numara Erkek Ayakkabı 5283 Taba Lacivert - VitringezBüyük Numara Erkek Bot & Çizme 5314-2 - Vitringez

Kaliteli malzemeden, kaliteli işçilikle üretilmiş, uygun fiyatlı ve son trend büyük numara ayakkabı modelleri, İriAdam’da!

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK