Büyük ve Küçük Numara Ayakkabıcısı

Büyük ve Küçük Numara Ayakkabıcısı

Hem kadınlar hem de erkekler için kombinlerin en özenilen parçası olan ayakkabılar, her sezon olduğu gibi yeni sezonda da birbirinden farklı model ve tasarımlarıyla vitrinlerdeki yerini aldı. Rahatlığıyla olduğu kadar şıklığıyla da dikkat çeken ayakkabılar, sezona uygun modelleriyle sizleri bekliyor.

Ayakkabı üreticilerinin tasarladığı ayakkabıları alıcılara sunarken sıklıkla yaptığı bir hata var; o da tasarladıkları ayakkabı modellerini sadece belli numaralarda üretmek. Bu durum büyük numara ayakkabı veya küçük numara ayakkabı giyenler için oldukça can sıkıcı bir problem. Numarasına göre ayakkabı bulamayanların ayağından daha büyük ya da daha küçük ayakkabılar alması, ayak sağlığı için de epey zararlı. Bu nedenle hem ayak sağlığı için hem de daha fazla rahatlık için numaranıza göre ayakkabılar almanız hayati bir unsur.

Eğer ayağınız diğer insanlara göre daha büyük ya da daha küçük ise endişelenmenize gerek yok! Fitbas.com sayesinde istediğiniz stil ve modeldeki ayakkabıyı istediğiniz numaralarda bulacak ve tam ayağınıza göre olan ayakkabıların şıklığının ve rahatlığının tadını çıkaracaksınız.

En Güzel Büyük ve Küçük Numara Ayakkabılar

Kadınlar İçin Sezona Uygun Botlar

Kadınlar için ayakkabının vazgeçilmez bir yeri olduğunu biliyoruz. Giydikleri kıyafetlere ve seçtikleri renklere göre ayakkabı giyen kadınlar için, kış sezonunda bot modellerinin ayrı bir önemi var. Ayağı diğer kadınlara göre daha küçük numara ya da daha büyük numara olan kadınlar için seçtiğimiz bot modelleri, hem sezon trendlerini takip eden bir şıklığa hem de kaliteli malzemeleriyle eşsiz bir rahatlığa sahip.

Fitbas - Loggalin Kadın Siyah Bot - Vitringez Fitbas - Loggalin Kadın Bordo Bot - Vitringez Fitbas - Loggalin Kadın Taba Bot - Vitringez Fitbas - Loggalin Kadın Platform Bot - Vitringez

Stilettolar ve Abiye Ayakkabılar

Ayağına göre istediği numarada ayakkabı bulamayan kadınlar için, son yılların yükselen trendi olan stilettoları ve platformlu ayakkabıları bulmanın daha da zor olduğunu biliyoruz. Özellikle gece kombinlerinde zorlanan bu kadınlar için hem ayak numaralarına göre hem de kombinlerine göre şık ve rahat önerilerimiz var. Sizlere sunduğumuz bu ayakkabı modelleriyle şıklığın ve rahatlığın tadını çıkarın!

Fitbas - Loggalin Kadın Krem Stiletto - Vitringez Fitbas - Loggalin Kadın Siyah Stiletto - Vitringez Fitbas - Loggalin Kadın Kırmızı Platform - Vitringez Fitbas - Loggalin Kadın Silver Simli Platform - Vitringez

Erkekler İçin Klasik Ayakkabılar

Sadece kadınlar için değil, erkekler için de istedikleri numarada ayakkabı bulmak oldukça zor. Özellikle ayağı 44 numaradan büyük olan erkekler için bu durumun korkulu bir rüyaya dönüştüğünü söylemek mümkün. Erkeklere sunduğumuz klasik ayakkabı modelleri hem ayakları için konforu hem de kombinleri için şıklığı sağlayacak.

Fitbas - Erkan Kaban Klasik Ayakkabı - Vitringez Fitbas - Erkan Kaban Kahve Erkek Ayakkabı - Vitringez Fitbas - Erkan Kaban Kahve Süet Ayakkabı - Vitringez Fitbas - Erkan Kaban Taba Klasik Ayakkabı - Vitringez

Erkekler İçin Spor Ayakkabı ve Bot Modelleri

Sezonun öne çıkan klasik bot ve spor ayakkabı modellerini eğer aradığınız numaralarda bulamadıysanız, umutsuzluğa kapılmayın! Sizlere sunduğumuz modeller hem dilediğiniz stile hem de ihtiyacınız olan rahatlığa sahip.

Fitbas - Erkan Kaban Siyah Erkek Bot - Vitringez Fitbas - Sesa Erkek Kahve Bot - Vitringez Fitbas - Neomix Siyah Spor Ayakkabı - Vitringez Fitbas - Glacier Erkek Beyaz Spor Ayakkabı - Vitringez

Büyük veya küçük numara ayakkabı bulamayanlar için birbirinden iddialı modelleri sizlere sunan ve ürünleri tamamen Türkiye üretimi olan fitbas.com’un diğer ayakkabı modellerine göz atmayı unutmayın!

 

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK