Çanta Modelleri Konusunda Tarzımız Çok Net

Çanta Modelleri Konusunda Tarzımız Çok Net

ÇANTADA TARZIMIZ ÇOK NET

Tesettür giyim, özellikle son yıllarda farklı tasarımlar ve şık aksesuarlarla yükselişe geçti. Birbirinden farklı ve her tarza hitap edebilecek tasarımlar, renk seçenekleriyle de öne çıkıyor. Özellikle farklı ayakkabı ve çanta modelleri birbirinden değişik kombinler yapabilmeyi kolaylaştırıyor.

Ayakkabı tutkusuyla bilinen kadınlar, aslında çanta konusunda da çok seçiciler. Bu nedenle tesettür şıklığından ödün vermeyerek, aynı zamanda kendileri için kullanışlı olabilecek seçimler yapmaya gayret gösteren kadınlar, ihtiyaçlarını karşılamanın ve aynı zamanda doğru kombini yapmanın peşinde. Bu anlamda siz de NetTesettür çanta modellerinde çok fazla seçeneğe ulaşabilirsiniz. Kullanım alanınıza göre en şık ve en kullanışlı NetTesettür çanta seçenekleriyle, farklı bir tarz yakalayabilirsiniz.

Bir kadın için aksesuarları arasında en önemli parça olarak nitelendirilebilecek olan çanta, gün içerisinde gerekli olacak tüm eşyaları kapsamasıyla, kadınların eli kolu haline gelir. Belki de tasarlandığı ilk dönemlerde bu nedenle elde tutulabilir ya da omza asılabilir şekilde tasalanmıştır; kimbilir… Daha sonraları, gereksinimlerin farklılaşması ve sosyal hayatın gelişimiyle farklı alanlardaki ihtiyaçlara göre şekil alan çantalar, yeni formlara ve renk seçeneklerine de bu şekilde kavuşmuş olmalı. Sonuç olarak, genellikle abiye kıyafetlerde portföy şekilde, spor kıyafetlerde daha büyük ve omza çapraz asılabilir formda, günlük kullanımlardaysa kolda taşınan çanta modelleri tercih ediliyor.

Peki, siz hangi çanta modelleri ve stillerini tercih ediyorsunuz? Özellikle tesettür şıklığınızı tamamlayacak, eşarp ve feracelerinizle uyum sağlayabilecek, şık kaban modellerinizi ortaya çıkarabilecek o çanta modellerine gelin birlikte bakalım…

En Çok Tercih Edilen Çanta Modelleri

Günlük kullanım için klasik çantalar

Gündelik kombinlerinizde çanta modelleri arasında genellikle klasik şıklığı tercih ediyorsanız, omzunuza asabileceğiniz ve böylece daha rahat hareket edebileceğiniz çanta modellerine göz atabilirsiniz. Ferace ve kabanların üzerinde, kola asılan çantalar rahatsız edici ve yorucu olabiliyor. Kolunuzu dirsekten bükmek zorunda kalmayacağınız, bu sayede hareket alanınızı genişletebileceğiniz formdaki omza asılan çantalar, renk seçenekleriyle şıklığınıza şıklık katabilir.

ÇANTADA TARZIMIZ ÇOK NET
Siyah Çanta
ÇANTADA TARZIMIZ ÇOK NET
Vizon Çanta

Kombin yapmakta zorlandığınız zamanlarda ten rengi çantalar tercih edebilirsiniz. Bu renkler, her tür kıyafetinizle uyum sağlayabilir.

Spor kombin rahatlığı

Elbette en rahat ve gönlümüzün sultanı olan spor kıyafetler, günlük kullanımda en çok tercih ettiğimiz tarzlardan biri. Çünkü özellikle çalışan kadınların bir kısmı maalesef kıyafet yönetmeliğinden dolayı spor kombinlere uzaktan bakabiliyor. Hafta sonu geldiğindeyse bir an evvel spor şıklığına kavuşmak için harekete geçen kadınlar, dışarı çıkarken büyük ve rahat çantalarını taktıkları gibi arkadaşlarına veya alışverişe koşuyor.

Büyük çanta modelleri, içine pek çok şeyi sığdırabildiğimiz, bu nedenle aniden lazım olabilecek tüm eşyalarımızı taşımaya imkan veren ürünler. Kadınlar; makyaj çantası, ıslak mendili, vakit olursa okumak üzere kitap ya da dergi, kartlıkları, kulaklık hatta bazen yedek ayakkabıları/terlikleri bile yanında olsun ister. Bu da haliyle normal ebatta bir çantanın karşılayabileceği bir ihtiyaç durumu değil. Dolayısıyla bu büyük çantalar, özellikle kombine uygun renk seçenekleriyle bir araya geldi mi değmeyin kadınların keyfine!

ÇANTADA TARZIMIZ ÇOK NET
Bordo-Vizon Çanta
ÇANTADA TARZIMIZ ÇOK NET
Siyah Çanta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Koşun düğün var!

Yeter ki eğlence olsun, abiye olsun da hazırlanalım! Günlük streslerden, kıyafetlerden bir an için uzaklaşıp, her zaman göründüğümüzden daha şık, daha bakımlı ve dikkat çekici olduğumuz zamanlara kısaca “düğün” diyoruz.

Yine bir düğünde daha, diğer kadınlarla şıklık yarışı içerisinde onlarla birliktesiniz! Kıyafetiniz kusursuz. Eşarbınızla makyajınızın ne kadar uyumlu olduğu gözümüzden kaçmıyor. Peki, ya çanta? Çanta modelleri arasında şık kıyafetiniz için uygun bir portföy çanta şart. Rugan ve göz kamaştıran bir model mi, yoksa “kırmızı olsun, üç kuruş fazla olsun” mu? Elbette seçim sizin. Siz bu şıklık yarışında birincilik kürsüsüne doğru giden yolda en doğru tercihi yaparak, çantanızla bir değil birkaç adım öne geçebilirsiniz. Aynı zamanda, mekana gidiş ve dönüşte size kolaylık sağlayacak, askılı portföy çanta modelleriyle, kombininize pratiklik kazandırabilirsiniz.

ÇANTADA TARZIMIZ ÇOK NET
Siyah Rugan Çanta
ÇANTADA TARZIMIZ ÇOK NET
Bordo Çanta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK