Erkek Çanta Bavul Seyahat Çantası

Erkek Çanta Bavul Seyahat Çantası 8 farklı mağazada 464 ürün bulundu.
Marka
 • (7)
 • (31)
 • (15)
 • (12)
 • (8)
 • (5)
 • (33)
 • (85)
 • (8)
Daha Fazla
Renk
Fiyat Aralığı

-

İndirimli Satış Sadece İndirim Kuponlu

U.S.Polo Assn.
İkili Valiz Seti 799,99 TL
Büyük Boy 149,99 TL
U.S.Polo Assn.
İkili Valiz Seti 919,99 TL
3lü Set 429,99 TL
Kabin Boy 134,99 TL
U.S.Polo Assn.
Büyük Boy Valiz 494,99 TL
Moss Abs 2'li Valiz Seti (ORTA ve BÜYÜK) Silver 323,99 TL
U.S.Polo Assn.
Orta Boy Valiz 432,99 TL
Moss Abs 2'li Valiz Seti (ORTA ve BÜYÜK) Mor 323,99 TL
2Li Set 278,99 TL
U.S.Polo Assn.
İkili Valiz Seti 1.059,99 TL
U.S.Polo Assn.
Üçlü Valiz Seti 1.419,99 TL
U.S.Polo Assn.
Kabin Boy Valiz 342,99 TL
3lü Set 429,99 TL
Pierre Cardin
Büyük Boy 399,00 TL
U.S.Polo Assn.
İkili Valiz Seti 1.059,99 TL
Stil 2'li Kumaş Valiz Seti (BÜYÜK ve ORTA) Lacivert 146,99 TL
Stil 2'li Kumaş Valiz Seti (KABİN ve ORTA) Kırmızı 126,99 TL
U.S.Polo Assn.
Büyük Boy Valiz 569,99 TL
3lü Set 349,99 TL
Trend 2'li Valiz Seti (KABİN ve ORTA) Yeşil 229,99 TL
U.S.Polo Assn.
İkili Valiz Seti 919,99 TL
Pierre Cardin
Büyük Boy 399,00 TL
U.S.Polo Assn.
Büyük Boy Valiz 569,99 TL
Moss Abs 2'li Valiz Seti (ORTA ve BÜYÜK) Açık Mavi 323,99 TL
U.S.Polo Assn.
Büyük Boy Valiz 569,99 TL
3lü Set 424,99 TL
3lü Set 479,99 TL
Kabin Boy 134,99 TL
Büyük Boy 179,99 TL
Newfeel
Duffle KATLANABİLİR KABİN BOYU ÇANTA - 35 L, Mavi NEWFEEL 24,99 TL
Orta Boy 154,99 TL
U.S.Polo Assn.
Büyük Boy Valiz 547,99 TL
Premium Abs 2'li Valiz Seti (KABİN ve ORTA) Mor 314,99 TL
U.S.Polo Assn.
Üçlü Valiz Seti 1.229,99 TL
Premium Abs 2'li Valiz Seti (KABİN ve BÜYÜK) Kırmızı 339,99 TL
Orta Boy 174,99 TL
Kabin Boy 114,99 TL
Ground
Orta Boy 229,00 TL
Valiz ve Seyahat Çantası 79,99 TL
U.S.Polo Assn.
Büyük Boy Valiz 547,99 TL
U.S.Polo Assn.
Kabin Boy Valiz 308,99 TL
U.S.Polo Assn.
İkili Valiz Seti 889,99 TL
Kabin Boy 59,99 TL
U.S.Polo Assn.
İkili Valiz Seti 849,99 TL
U.S.Polo Assn.
Kabin Boy Valiz 356,99 TL
Trend 2'li Valiz Seti (ORTA ve BÜYÜK) Kırmızı 259,99 TL
Trend 2'li Valiz Seti (KABİN ve BÜYÜK) Koyu Mavi 249,99 TL
Orta Boy 125,99 TL
3lü Set 429,99 TL
Orta Boy 69,99 TL
Premium Abs 2'li Valiz Seti (KABİN ve BÜYÜK) Siyah 339,99 TL
U.S.Polo Assn.
İkili Valiz Seti 1.019,99 TL
U.S.Polo Assn.
Üçlü Valiz Seti 1.419,99 TL
3lü Set 429,99 TL
Trend 2'li Valiz Seti (KABİN ve BÜYÜK) Açık Mavi 249,99 TL
Orta Boy 174,99 TL
Orta Boy 125,99 TL
Trend 2'li Valiz Seti (KABİN ve BÜYÜK) Pembe 249,99 TL
Kabin Boy 149,99 TL

Tatile Giderken Olmazsa Olmazlardan; Bavullar & Seyahat Çantaları

Seyahat etmeyi, tatile gitmeyi ve gezmeyi seviyorsanız kullanacağınız çantanın önemi çok büyüktür. Sizi yarı yolda bırakmayacak, kolay taşıyabileceğiniz ve tüm eşyalarınızı, ihtiyaçlarınızı yerleştirebileceğiniz bir ürün seçmeniz gerekecektir.

Seçiminizi gerçekleştirmeden önce ilk karar vermeniz gereken şey hangi çanta modelini seçeceğiniz olacaktır. Eğer daha çok araba, uçak gibi ulaştırma araçları ile seyahat ediyorsanız bavullar sizin için uygun bir seçim olabilir. Ancak toplu taşıma araçlarını kullanıyorsanız, kamp yapmayı tercih ediyorsanız, uzun yürüyüşler yapıyorsanız seyahat sırt çantası modelleri sizin için daha uygun ürünler olabilir.

Seyahat ederken kullanabileceğiniz çantaları, seyahat çantaları ve bavullar olarak ikiye ayırabiliriz.

Bavullar

Taşınırken, seyahate giderken, tatile giderken kullanılan bavullar, eşyalarınızı koyabileceğiniz çeşitli farklı materyallerden yapılan eşyalardır. Plastik, deri, kumaş kaplı bavul çeşitleri bulunmaktadır.

Bavulların farklı boyut seçenekleri de bulunur.

Küçük, orta ve büyük boy başta olmak üzere kabin boy diye bilinen uçakta yanınıza alabileceğiniz bavullarda bulunmaktadır.

Kabin boy bavullar; uçakta yanınızda kullanabileceğiniz, bagaja verme zorunluluğunuz bulunmayan bavullardır. Kısa süreli uçuşlarda oldukça kullanışlı olan bu çantalar sayesinde uçaktan indiğinizde zaman kaybetmeden gittiğiniz şehrin tadını çıkarabilirsiniz.

Küçük boy bavullar; kısa süreli seyahatlerinizde tercih edebileceğiniz bu ürünlerin içi çok geniş olmamakla birlikte küçük oldukları için oldukça kullanışlı ürünlerdir.

Orta boy bavullar; en kullanışlı bavullardan biridir. Küçük bavulların yetmediği büyük boyların ise fazla geldiği durumlarda orta boy bavullar imdadınıza yetişecektir.

Büyük boy bavullar; 70 – 80cm arasında değişen boyutlara sahiptirler. Tatile giderken bir büyük bavula tüm eşyalarınızı kolayca yerleştirebilirsiniz. Büyük boy bavul seçecekseniz mutlaka 4 tekerlekli modellerden birini tercih etmelisiniz. Doldurulduğunda oldukça ağırlaşan büyük boy bavulları tekerlekleri sayesinde bu kolayca taşıyabilirsiniz.

Bavul Çeşitleri

Bavulların tekerlekli ve tekerleksiz olmak üzere 2 çeşidi bulunmaktadır.

Tekerlekli Bavullar: Çekçekli bavul diye de tabir edilen bu bavullar oldukça kullanışlı çantalardır. Tüm eşyalarınızı bu çantalara yerleştirerek zorlanmadan kolayca taşıyabilirsiniz.

Tekerlekli bavulların 2 tekerlekli ve 4 tekerlekli çeşitleri bulunmaktadır.

2 tekerlekli bavullar, daha çok kısa süreli seyahatlerde tercih edilmektedir.

4 tekerlekli bavullar ise kullanım kolaylığı ile tüm seyahatlerinizde kullanabileceğiniz ürünlerdir. 360 derece dönebilen tekerlekler sayesinde kolayca bavulunuzu taşıyabilirsiniz.

Tekerleksiz Bavullar: Elde taşıyabileceğiniz bavullar, kısa süreli tatiller veya geziler sırasında kullanabileceğiniz modellerdir. Büyük boy seçeneği de bulunan bu bavulların taşınması oldukça güçtür.

Plastik Bavullar: Plastik malzemeden yapılan bavullar seyahate çıkarken kolaylıkla tercih edebileceğiniz ürünlerdir. 4 tekerlekli modelleri en çok kullanılan ürünlerden olan bu bavulları kolayca taşıyabilirsiniz.

Plastik bavulların birbirinden farklı renk seçenekleri de bulunur. İstediğiniz, zevkinize uyan rengi seçebilirsiniz. Bavulunuzu bulmak kolay olsun diye sıradan renklerden çok renkli modellere göz atabilirsiniz. Ya da bavulunuzun üzerine stickerler yapıştırabilir, valiz kılıfı kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Kumaş Kaplı Bavullar: Kumaş kaplı modeller de oldukça sık tercih edilmektedir. Bavulun dışında bulunan fermuarlı gözler ile bu bavullara daha fazla eşya sığdırabilirsiniz. Genellikle koyu renklerde üretilen bu bavulların tarzınıza uygun bir modelini seçerek kullanabilirsiniz.

Plastik ve kumaş kaplı bavullar set halinde de satılmaktadır. 2’li ya da 3’li set seçeneklerinden birini tercih ederek avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

 

Seyahat Çantaları

Elinizde ve sırtınızda eşyalarınızı taşımanız için tasarlanan seyahat çantalarının birçok ürün çeşidi bulunmaktadır.

Elinizde ve omzunuzda taşıyabileceğiniz çantaları ise seyahatlerde, spora giderken ya da farklı sebeplerle birçok yerde kullanabilirsiniz. Bu çantaların deri ve kumaştan yapılmış çeşitleri bulunmaktadır. Deri modeller oldukça şık ve kullanışlı modellerdir.

Bu modelleri seçerken çantaların fermuarlı bölümleri olup olmadığına dikkat edebilirsiniz. Çünkü bu gözler oldukça işe yaramaktadır. Aynı zamanda uzun askısı olup olmadığı da önemlidir. Çapraz, omzunuzda ve elinizde taşıyabileceğiniz modeller daha fazla kullanım kolaylığı sağlayacaktır.

Sırt çantaları ise gençler arasında oldukça popüler modellerdir. Uzun süreli gezilerinizde, yurt dışına çıkarken, kampa giderken bu modelleri tercih edebilirsiniz.

 

Sırt Çantası Modelleri

Tekerlekli Seyahat Çantası: Tekerlekleri sayesinde uzun süre sırtınızda eşyalarınızı taşımanıza gerek kalmayacak. Hem tekerlekleri hem de askıları olan bu modeller diğer sırt çantası modellerine göre daha az yorucu olabilir. 

Hiking Sırt Çantası: Dayanıklı malzemeden üretilen bu çantalar, uzun yürüyüşler ve ağırlık taşımak için tasarlanmış modellerdir. Genellikle bu modeller üstten fermuarlıdırlar. Çadır, mat, uyku tulumu taşımak için çantanın dışında özel bölümler bulunmaktadır. Su geçirmez model seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Doğa yürüyüşlerine, kampa ya da yurt dışına giderken bu çantaları tercih edebilirsiniz. Birbirinden renkli modelleri de oldukça şık ve tarz durmaktadır. Eşyalarınızı rahat taşımanız için sırt, bel ve omuz desteği de bulunmaktadır. Böylece bu çantayı taktığınızda tüm vücudunuza ağırlığı eşit bir şekilde dağıtacaktır ve bu da daha kolay taşımanıza yardımcı olacak en önemli özelliklerden bir tanesidir.

Seyahat Sırt Çantası: Şehir ve kültür gezilerinde tercih edilebilecek modellerdendir. Bu çantaların hacimleri hiking sırt çantalarına oranla daha küçüktür. Ancak iç kısımları oldukça fonksiyonel tasarlanmaktadır. Çantanın üzerinde çok sayıda cep ve fermuar bulunmaktadır. Bu fermuarlar sayesinde çantanın her yerine erişim sağlayabilirsiniz. Çantaların bazı modellerinde yanda ve ön kısımlardaki ceplerle taşıma kapasitesi arttırılmıştır.

 

Seyahat Çantası Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

 • Çantanın Hacmi ve Dayanıklılığı: Çantaların farklı birçok hacim seçeneği bulunmaktadır. Kamp yapma giderken kullanabileceğiniz bir çanta seçmeyi düşünüyorsanız 65lt hacme sahip modelleri tercih edebilirsiniz. Onun dışındaki seyahatler için 55lt ve 40lt çantalar da ideal seçimler olabilir.

Hacim gibi dayanıklılık da oldukça önemlidir. Çantanızı seçerken çift dikişli modelleri tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda fermuarları sağlam olan modeller seçmeniz de oldukça önemlidir. Geziniz sırasında çantanızın sizi yarı yolda bırakmaması için fermuarları birkaç kere açıp kapatarak dayanıklılığını ölçebilirsiniz. Çantalarda bulunan askılarda oldukça önemlidir. Kırılmayacak askılara sahip çantaları seçmeniz gerekecektir.

 

 • Sırt Çantasının Vücudunuz İle Uygunluğu: Seçeceğiniz çantanın sırtınıza tam olarak oturması çok önemlidir. Uzun boylu biriyseniz kısa askıları olan bir çanta seçimi oldukça yanlış olacaktır. Kısa boylu biriyseniz ince uzun bir model seçmeniz oldukça yanlış olacaktır. Çantanızı taktığınızda sırtınıza ve belinize tam anlamıyla oturması gerekmektedir. Aksi durumda çantanız sizi daha çok yorabilir.

Seçeceğiniz modelde sırtınızı, belinizi ve omuzlarınızı destekleyecek koruma süngerleri bulunmalıdır. Sizi terletmeyecek kumaş ve model tercihleri de bir o kadar önemlidir.

 

Bavul & Seyahat Çantası Markaları ve Fiyatları

Bavul ve seyahat çantalarının her bütçeye uygun fiyatlı ürünleri bulunmaktadır. Birçok seçenek arasından size uygun ürünü Vitringez üzerinden kolayca bulabilirsiniz. Bavul almak istiyorsanız set halinde satılan ürünlere göz atarak avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Böylece ürünleri daha uygun fiyatlara satın almış olursunuz. Tatilinize henüz varsa beğendiğiniz ürün için indirim alarmını kurarak fiyatı düştüğünde haberdar olabilir ve istediğiniz ürünü daha ucuza alabilirsiniz.

Web sitemizde yer alan Pierre Cardin, Pi, Benetton, Loqi, U.S. Polo Assn. American Tourister, Garamond, Rimowa, Itluggage gibi birbirinden değerli markaların ürünlerine Hepsiburada, Boyner, Decathlon gibi markalar aracılığı ile ulaşabilir, alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.