Erkek Kartvizitlik

Erkek Kartvizitlik 10 farklı mağazada 539 ürün bulundu.
Kategoriler
Marka
  • (26)
  • (15)
  • (23)
  • (18)
  • (57)
  • (110)
  • (20)
  • (27)
  • (35)
Daha Fazla
Mağaza
Renk
Fiyat Aralığı

-

İndirimli Satış Sadece İndirim Kuponlu

Deriderim
Cangurione Siyah Deri Kartlık 3347 49,00 TL
Saint Laurent
KARTVİZİTLİK 565,00 TL
Dolce & Gabbana
KARTLIK 610,00 TL
Kartlık 44,99 TL
Bottega Veneta
KARTVİZİTLİK 1.580,00 TL
Polo Racouet Club
Polo Racouet Club Deri Unisex Kartlık 29,99 TL
Fossil
Fossil Deri Unisex Cüzdan Kartlık 29,99 TL
Hugo Boss
KARTLIK 269,00 TL
Fossil
Fossil Deri Unisex Cüzdan Kartlık 39,99 TL
Deriderim
Cangurione Yeşil-Bej Deri Pasaport Kılıfı 3328A 79,00 TL
El Casco
KARTVİZİTLİK 130,00 TL
Deriderim
Cangurione Siyah-Yeşil Deri Kartlık 3347 49,00 TL
Deriderim
Cangurione Siyah-Kırmızı Deri Kartlık 3318 59,00 TL
Etro
KARTVİZİTLİK 1.150,00 TL
Bottega Veneta
KARTVİZİTLİK 1.170,00 TL
Fossil
Fossil Deri Unisex Kartlık 19,99 TL
Deriderim
Cangurione Lacivert-Bordo Deri Kartlık 3318F 59,00 TL
Saint Laurent
KARTVİZİTLİK 915,00 TL
Deriderim
Cangurione Siyah-Kırmızı Deri Kartlık 3309F 79,00 TL
Deriderim
Cangurione Lacivert-Kahve Deri Kartlık 3318F 59,00 TL
Fendi
KARTLIK 965,00 TL
Deriderim
Cangurione Açık Yeşil Deri Kartlık 3349 49,00 TL
Fendi
KARTLIK 965,00 TL
Dolce & Gabbana
KARTLIK 625,00 TL
Polo Racouet Club
Polo Racouet Club Deri Unisex Kartlık 39,99 TL
Cotton Bar
Cotton Bar Kartvizitlik 59,90 TL
Polo Racouet Club
Polo Racouet Club Deri Unisex Kartlık 29,99 TL
Bottega Veneta
KARTVİZİTLİK 1.580,00 TL
Cotton Bar
Cotton Bar Kartvizitlik 24,90 TL
Nava Ct443N City Card Case Black 156,90 TL 134,99 TL
%13 İNDİRİM
Valentino
KARTLIK 810,00 TL
Cengiz Pakel
Cengiz Pakel Kartlık Lacivert Kırmızı 2404 - Lacivert-Kırmızı 44,89 TL
Deriderim
Cangurione Lacivert-Kırmızı Deri Kartlık 3347 49,00 TL
Dolce & Gabbana
KARTVİZİTLİK 625,00 TL
Saint Laurent
KARTLIK 895,00 TL
Beymen Club
Beymen Gift Kartlik 105,00 TL 53,00 TL
%49 İNDİRİM
Kartlık 49,99 TL
Deriderim
Cangurione Siyah-Kırmızı Deri Pasaport Kılıfı 3332A 79,00 TL
Hugo Boss
KARTLIK 269,00 TL
Neil Barrett
KARTLIK 695,00 TL
Beymen Club
Beymen Club Kartvizitlik 99,00 TL
Polo Racouet Club
Polo Racouet Club Deri Unisex Kartlık 39,99 TL
Beymen Club
KARTVİZİTLİK 99,00 TL
A.G.Spalding
KARTLIK 395,00 TL
Fossil
Fossil Deri Unisex Cüzdan Kartlık 19,99 TL
El Casco
KARTVİZİTLİK 252,00 TL
Bottega Veneta
KARTLIK 1.220,00 TL
Guard
Guard Kartlık Aksesuar Kartlık Taba Deri - Standart - Taba 39,90 TL
Fossil
Fossil Deri Unisex Cüzdan Kartlık 29,99 TL
Triplewallet Handmade Erkek Kredi Kartlık Ve Cüzdan Renkli - Lacivert 59,99 TL
Beymen Gift
KARTLIK 115,00 TL
Paul Smith
KARTVİZİTLİK 810,00 TL
Beymen Gift
KARTLIK 125,00 TL
Bond
Bond 154-355 Korko Kahve Gerçek Deri Kartlık 42,00 TL
Leather&Paper Konyak Deri Kredi Kartlık 29,00 TL
Herschel
KARTLIK 89,00 TL
Tods
KARTLIK 640,00 TL
Tods
KARTLIK 590,00 TL
Giuseppe Zanotti
KARTLIK 1.270,00 TL
Beymen Gift
KARTLIK 115,00 TL

Prestijinizi Kartvizitliğiniz ile Konuşturun!

 

 Çok değil bundan 20 sene önceye kadar, kalın mı kalın cüzdanlarımız vardı ve içerilerinde yok yoktu. Her büyüklükten kağıt ve metal paralar, sevdiklerimizin fotoğrafları, topladığımız fişler, gün içinde elimizin değdiği ve bir türlü ne yapacağımızı nereye koyacağımızı bilemediğimiz her türlü kağıt. Ve hatta kimi zaman sevdiğimiz şiirler, kendi kendimize yazdığımız notlar, herhangi bir amaç için hazırladığımız listeler, daha neler neler. Tüm bunların uzak bir tarih, tebessümle andığımız anılar haline gelmesi çok da şaşırtıcı olmamalı. Cep telefonlarımız hayatımıza girdiğinden beri kağıttır, şiirdir, fotoğraftır ne varsa dijital ortama havale ettik. Peki ya paralarımız? Kredi kartları hayatımıza öyle bir girdi ki, günler haftalar boyunca elimizi paraya sürmeden yaşamak artık gayet normal bir hale geldi. Para, aybaşında hesabımıza yatan ve ay sonunda da online bankamızdan kredi kartımıza otomatik olarak gönderdiğimiz rakamlar haline geldi. Para ve hayatımızdaki diğer bütün ayrıntıları dijitale devretmesine devrettik fakat yanımızda taşımamız gereken kartların sayısı her geçen gün arttı. Böyle olunca da kartvizitlik hayatımızın en önemli aksesuarlarından biri haline geldi.

 

 Kartvizitlik temel olarak iki işlev için kullandığımız bir aksesuar. Adı üstünde olduğu gibi, her şeyden önce kartvizitlerimizi muhafaza etmek için kullanıyoruz. Ama kartvizitlerimizi taşımak için kullandığımız kartvizitiliği belki artık en çok kredi kartlarımız ve ATM kartlarımız için kullanıyoruz. Günde elimizin kaç kere kredi kartına gittiğini düşünürsek, kartvizitlik dediğimiz aksesuarın hayatımızda aslında ne kadar önemli bir yeri olduğunu anlayabiliriz. Zaten erkek giyiminin ve aksesuar dünyasının öncü markaları da mutlaka ürün serilerinde kartvizitlik ya da kartlık ürünlerine yer veriyorlar. Kartvizitlik kullanımını sadece işlevsel olarak görürsek büyük bir hata yaparız. Kartvizitlik her şeyden önce bizi ve tarzımızı temsil eden bir aksesuar. Eğer henüz iş hayatında değilseniz belki bu dediğimiz size fazla bir anlam ifade etmeyecek fakat eğer çalışmakta olan bir beyseniz, hele ki satış, yönetim, satın alma, insan kaynakları vb. insanlarla birebir iletişim kurulan bir statüde görev yapıyorsanız kartvizitlik sizin için basit bir aksesuar olmanın çok daha ötesinde olmalı. Sizi, çalıştığınız kurumu temsil edecek kalitede ve tarzda bir kartvizitlik seçimi, iş görüşmelerinizde ya da toplantılarınızda size büyük bir prestij sağlayacaktır.

         

Tarihten Günümüze Kartvizitler

 

 Kartvizitlik günümüzde de en temel pazarlama ve satış araçlarından biri olarak görülürler, ama tarihte kartvizitlerin kullanımı çok daha sıkı toplumsal kurallarla belirlenmiş. Ziyaretçi kartı adı verilen kişisel kartlar, bugünkü kartvizitlerin babası sayılıyorlar. Daha çok Avrupa'da aristokrat kesim arasında kullanılan ziyaretçi kartları şu şekilde kullanılıyormuş: Birini ziyaret etmek isteyen kişi, o kişinin evine ya da ofisine kişisel kartvizitini gönderiyormuş. Bu, ben sizi ziyaret etmek istiyorum anlamına gelen ve davet talep eden bir davranışmış. Kartı alan kişi, eğer ziyareti kabul ediyorsa ve davet yapmak istiyorsa kendi kartvizitini geri yolluyormuş. Eğer ki kendi kartvizitini geri yollamazsa veya mühürlü zarf ile geri yollarsa, davetin yapılmadığı ve ziyaretin hoş görülmeyeceği anlamına geliyormuş.

 

 Neyse ki günümüzde işler böylesine şifreli yürümüyor. Ama halen geçerli olan bir şifre var ki, bizim seçtiğimiz giyim eşyaları ve aksesuarlarımızla karşı tarafa verdiğimiz mesaj. Bu yüzden kartvizitlik seçmeden önce, genel olarak bilmemiz gerekenlere bir göz atmakta fayda var.

 

Kartvitizlik Çeşitleri

 

Temel olarak iki çeşitten bahsedebiliriz: Metal kartvizitlikler ve deri kartvizitlikler.

 

Metal Kartvizitlikler: Metal dendiğinde yüzlerce farklı malzemeden bahsedebileceğimiz için, metal kartvizitlikleri her fiyatta bulabilirsiniz. Altın, gümüş gibi değerli metallerden üretilen kartvizitliklerin yanında daha hesaplı metallerden yapılan kartvizitlikleri de yaygın olarak bulmak mümkün. Metal malzemenin üzerine isim yazılması ve kişiye özel kartvizitlik haline getirilmesi oldukça yaygındır. İsim yazımını kendi adınıza yapabileceğiniz gibi, firma isminizi ya da firma logonuzu kullanarak da yapabilirsiniz.

 

 Metal kartvizitlikler modern bir görüntü verebileceği gibi çok daha ağır ve klasik bir görünüm de çizebilir. Özellikle Ortadoğulu işadamlarının metal kartvizitlikleri değerli taşlarla, oryantal ögeler içeren süslemelerle hareketlendirdiğini görebiliriz. Altından yapılma, üzeri yakut ya zümrütlerle süslenmiş bir kartvizitlik çıkaran bir kişi ile uzun uzun konuşmasanız dahi nasıl bir insan olduğunu ve arkasındaki gücü sezebilirsiniz. Bu yüzden kartvizitlik konusuna kişisel markanızın bir dışavurumu olarak bakmak önemlidir. Tabi ki kaliteli, prestiji görünmek için uç meblağlarda paralar harcamanıza, büyük yatırımlar yapmanıza gerek yok. Piyasada ucuz, hesaplı fiyatlara da bulabileceğiniz metal kartvizitlik çeşitleri de mevcut.

 

 Metal kartvizitlik seçerken, genel görünüm, malzeme ve tarz dışında, sağlamlık ve güvenliğe de dikkat etmek gerekir. Her şeyden önce, kartvizitliğin sağlam bir şekilde kapanabilmesi gerekir. Kapandıktan sonra da takılmadan, sorunsuz ve pratik bir şekilde açılması gerekir. Metal kartvizitlikler genelde kartvizit taşımak için kullanılır, kredi kartları taşımak için kullanıldığına seyrek rastlanır. Aynı zamanda, masa üzerinde kullanılabilecek metal ayaklı kartvizitlikler de oldukça sık karşımıza çıkar.

 

 Eğer hediye amaçlı kişiye özel kartvizitlik yaptırmayı planlıyorsanız metalden yapılan çeşitler sizin için en doğru seçim olacaktır.

 

Deri Kartvizitlikler: Deri kartvizitlikler oldukça popülerdir çünkü çok gözlü olabildikleri için hem kartvizitlerinizi hem kredi kartlarınızı taşımaya uygundurlar. Ayrıca oldukça elegan, ağır ve kaliteli bir hava vermektedir. Gerçek deriden yapılma olanlarını tavsiye ederiz. Satın alırken, kartvizitliğin size gerekli kalınlığı kaldıracağından emin olun, boş hali ile değil en az birkaç kredi kartı yerleştirerek deneyin. Deri kartvizitliklerin kapağı ya da mührü deri ya da metalden yapılabilir. Sağlam bir şekilde kapandığından, takılmadan açıldığından emin olun.

 

 Eğer ki satış, pazarlama gibi çok kişi ile tanışacağınız bir statüde çalıyorsanız, ya da üst düzey bir yönetici iseniz, iş yaşamında aldığınız kartları saklayabileceğiniz bir kartvizit albümü de edinmenizi öneririz. Bunlar çeşitli hacimlerde ve kapasitelerde olabiliyor, alfabetik sıraya göre düzenlenebiliyor. Tabi geniş bir kart albümünü yanınızda taşımanız kolay olmayacaktır bu yüzden ofiste ya da evde muhafaza etmek doğrudur.

 

 Metal ve deri kartvizitliklere ek olarak daha farklı malzemelerden yapılan modeller de mevcuttur şüphesiz. Örneğin plastik kartvizitlikler, oldukça renkli modelleri ve tasarımları ile ön plana çıkar. Eğer reklam, tasarım gibi yaratıcı alanlarda çalışıyorsanız ya da sanatçı iseniz bu tip kartvizitlikleri tercih edebilirsiniz. Fakat eğer işadamı iseniz ve daha ciddi, ağır bir görünüm hedefliyorsanız, plastik kartvizitlikler sizin için doğru tercih olmayacaktır.

 

 

 Yukarıda da belirttiğimiz gibi, kartvizitlik konusunda fiyat ve marka seçeneği oldukça bol. Aşağıda yer verdiğimiz fiyat aralıklarını kullanarak sitemizde arama yapabilir, Beymen Club, Beymen Collection, Cengiz Pakel, Dolce & Gabbana, El Casco, Christian Dior, U.S. Polo Assign ve Paul Smith gibi birbirinden prestijli markalar arasından size uygun olan o özel kartvizitliği bulabilirsiniz.

 

 

Erkek Kartvizitlik Fiyatları

 

   ▪      100 TL'ye kadar erkek kartvizitlikler

   ▪      100-250 TL arası erkek kartvizitlikler

   ▪      251-500 TL arası erkek kartvizitlikler

   ▪      501-1000 TL arası erkek kartvizitlikler

   ▪      1000 TL üzeri erkek kartvizitlikler