Çantanızdan Ayırmak İstemeyeceğiniz Bakım Kremleri

Çantanızdan Ayırmak İstemeyeceğiniz Bakım Kremleri

Kozmetik sektörünün makyaj malzemeleri kadar önemli bir unsuru olan bakım kremleri, hem kadınlara ve erkeklere bakımlı, sağlıklı ve hoş görünmenin yollarını sunuyor hem de cildi gençleştirip canlandırarak yaşlanmanın etkilerini en aza indiriyor.

Peki sizin de hiç yanınızdan ayırmadığınız, bittikçe yenisini aldığınız ve güzelliğinizi emanet ettiğiniz bir bakım kremi var mı? Eğer henüz böyle bir krem edinmediyseniz, sizler için seçtiğimiz en özel 2 krem güzelliğinizin vazgeçilmezi olacak ve bu kremlerle kendinizi hiç olmadığınız kadar iyi hissedeceksiniz.

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Güzelliğin Ön Koşu Olan Bakım Kremleri

Secret Age Luxury Diamond Aloe-Vera El Kremi

Yaş ilerledikçe, yaşlanmanın etkileri en çok ellerde görülür ve el yavaş yavaş nem dengesini kaybetmeye başlar. Bu nedenle vücudunuzun üzerinde en dikkat etmeniz gereken hassas nokta ellerinizdir. Eğer kaliteli, içeriği sağlam, doğal ve etkili bir el kreminiz yoksa sizler için seçtiğimiz Luxury Diamond el kremi ihtiyacınız olan her şeyi karşılayacak ve uzun süreli bir bakım sağlayacak.

Çabuk emilebilen, doğal kökenli hammaddelerden elde edilen, nemlendiricili ve aloe vera katkılı bir krem olan Luxury Diamond, gün boyu ferahlık sağlar, cildi parlatır ve elleri daha dirençli bir hale getirir. Çantanızdan ayırmamanız gereken bu kreme oldukça uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Secret Age - El Kremi - Vitringez

 

Secret Age Yağ Yakıcı Selülit Giderici Jel

Selülit bazı kadınların canını sıkan bir konu olsa da, ne yazık ki vücudun daha küçük yaşlarda ürettiği bir cilt problemidir ve genellikle çoğu kadın için kaçınılmazdır. Ama geliştirelen krem ve jel içerikleri sayesinde selülitten kısa sürede kurtulmak mümkün. Sizlere sunduğumuz yağ yakıcı selülit giderici jel, selülitleri azaltırken, vücudu nemlendiriyor, bölgesel yağları eritiyor ve cildi sıkılaştırıyor. Hem yağlardan hem de selülitlerden aynı anda kurtulmak istiyorsanız, bu kremi denemeyi unutmayın!

Secret Age - Selülit Jeli - Vitringez

 

Secret Age - Selülit Jeli Örnek - Vitringez

 

Unutmadan söylemeliyiz ki sizlere sunduğumuz bu ürünler ECOCERT Sertifikası’na sahip. ECOCERT, uluslararası “Organik Sertifikalar” sağlayan en önemli organizasyondur, standart kuralları çok sıkıdır ve üretimin tamamını “her aşamada” denetler. Bu nedenle aldığınız kozmetik ürünlerin ECOCERT Sertifikası olup olmadığını kontrol etmeyi unutmayın ve cildinize hak ettiği değeri organik ürünlerle verin.

Güzelliğiniz için ihtiyacınız olan her şey secretage.com‘da!

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK