Çarpıcı Tırnaklar İçin Farklı Öneriler

Çarpıcı Tırnaklar İçin Farklı Öneriler

ÇARPICI VE DİKKATİ ÇEKEN TIRNAKLAR İÇİN FARKLI ÖNERİLER

Dünyaca ünlü kadın şarkıcıların video kliplerinde, bir süredir oje ve tırnak aksesuarları kullanımının hızla arttığı dikkat çekiyor. Rihanna’dan Lady Gaga’ya, Beyonce’den Katy Perry’ye kadar moda ikonu haline gelen kadın sanatçılar, “nail art” yani “tırnak sanatı” olarak ifade edebileceğimiz akımın takipçileri olarak karşımıza çıkıyor.

Oje ve tırnak aksesuarları, tırnak sanatının hızla yaygınlaşmasının ardından daha farklı ve çılgın modellerle karşımıza çıkıyor. Parlak, fosforlu, metal, desenli, yazılı ve daha birçok çeşidinden gözümüzü alamadığımız bu ürünlerden artık tırnaklarımızı da alamıyoruz!

Eğer siz de çeşit çeşit tırnak bakım ürünleri kullanan kadınlardansanız, sağlıklı ve güçlü tırnaklarınızı, bu uygulamalarla daha cazip hale getirebilir, böylece daha bakımlı ve gösterişli ellere sahip olabilirsiniz.

İşte sizin için derlediğimiz birkaç oje ve tırnak aksesuarı önerisi…

Tırnağında ne yazıyor senin?

Oje olarak artık bulamayacağınız ana renk kalmadığı gibi ara renkler bile artık rahatlıkla bulunabiliyor. Kozmetik sektörü bu sayede kadınların renk uyumu takıntısına derman olarak, gönülleri fethediyor. Artık “Bu mavi benim küpelerimin mavisiyle aynı tonda değil. Bunu silip daha koyusunu süreceğim” lüksünü yaşamak hayal olmaktan çıktı. Çünkü eskiden değil tonlarını tutturabilmek, “Mavi oje mi olur?” tepkisiyle karşılaşmak mümkündü. Oysa özellikle kış mevsimine girdiğimiz şu dönemde, oje stoklarımıza yeni lacivertler eklemeyi umuyoruz.

Peki aşkınızı dağlara yazmak yerine, evde daha pratik bir yöntemle tırnaklarınıza yazabileceğinizi söylesek ne düşünürsünüz? Evet, tırnak sanatları edebiyata da el atarak, tırnak süsleme ürünleriyle parmaklarınızın ucuna kadar aşkla dolmanızı sağlıyor. Tırnaklarınızın şekline göre keserek uygulayabileceğiniz aşk mektubu tırnak süslemesine birçok kişi “Tırnağında bir şey mi yazıyor senin? Ne yazıyor?” diye yaklaşabilir. Sizin yerinizde olsak bu durumda, yazıyı açıklamak yerine tırnaklarımızın gizemini korumayı tercih ederdik.

ÇARPICI VE DİKKATİ ÇEKEN TIRNAKLAR İÇİN FARKLI ÖNERİLER
Gece Mavisi Oje
ÇARPICI VE DİKKATİ ÇEKEN TIRNAKLAR İÇİN FARKLI ÖNERİLER
Salon Effects – Love Letter – Aşk Mektubu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hard Rock tırnak aksesuarları ve tırnak süsleme kalemi

Kozmetik sektöründen gelen bir diğer iyi haber de tırnakların oje dışında da süslenebilmesini sağlayan tırnak kalemleri oldu. Tırnak süsleme kalemleri, ojenizi sürdükten sonra, sivri uçlu kısmıyla istediğiniz desenleri tırnağınıza çizmenizi sağlıyor.

Peki ya hard rock tırnaklara ne dersiniz? Bu stilin takipçileri, tırnaklara uygulanabilecek metal kuru kafa ve çivilere bayılmış olmalı. Hard rock’ın karanlık, asi ve çılgın ruhunu yansıtan bu tırnak süsleme aksesuarlarını siz de denemek istemez misiniz? Eğer yanıtınız evetse VitrinGez’deki tırnak aksesuarlarına bir göz atmanızı öneririz…

ÇARPICI VE DİKKATİ ÇEKEN TIRNAKLAR İÇİN FARKLI ÖNERİLER
Tırnak Süsleme Kalemleri – ALTIN & SİYAH
ÇARPICI VE DİKKATİ ÇEKEN TIRNAKLAR İÇİN FARKLI ÖNERİLER
NAIL ART – Tırnak Süsü – Kurukafa & Çivi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK