Chiara Ferragni Tasarımı En Göz Alıcı Ayakkabılar

Chiara Ferragni Tasarımı En Göz Alıcı Ayakkabılar

Dünyaca ünlü bir blogger olan Chiara Ferragni nam-ı diğer Blonde Salad, modaya olan aşkını çok daha ileri seviyelere taşıdı ve kendi adını taşıyan ayakkabı modelleriyle, moda ve tasarım dünyasına bomba gibi düştü.

”Ayakkabı yaratmaktaki ana amacım, kadınların kendini zirvede hissetmesini sağlamak” diyen Chiara, 2010 yılında kendi markasının Kreatif Direktörlüğünü yaptı ve tasarımlarıyla adından çokça söz ettirdi. Bu genç tasarımcı, modern siluetleri feminen elementlerle kombinleyerek pop kültüründen, çağdaş sanattan, müzikten ve yaptığı seyahatlerden ilham alıyor ve bunun sonucunda yarattığı marka, ikonik elementlerle çağdaş trendlerin başarılı bir karışımı olarak vücut buluyor.

Dünyanın en prestijli markalarıyla işbirliği yaptıktan sonra, kendi tasarımlarını piyasaya sunan Chiara’nın en özel ayakkabı tasarımlarını sizler için bir araya getirdik.

Chiara Ferragni 365ist & Vitringez 2


Espadril Modelleri

Sezonun en dikkat çeken ayakkabı modellerinden biri olan espadril, Chiara’nın yaratıcı elleri sayesinde daha parlak bir görünüme kavuştu ve en gösterişli haliyle vitrinlerdeki yerini kaldı. Kalın topuğu sayesinde rahatlığın ön koşulu olan bu espadril modelleri, sadece rahatlığınızı değil aynı zaman da şıklığınızı da sağlayacak!

365ist - Chiara Ferragni Glitter Kanvas - Vitringez 365ist - Chiara Ferragni Pop Corn Kanvas - Vitringez 365ist - Chiara Ferragni Eyes Kanvas - Vitringez 365ist - Chiara Ferragni Mavi Star - Vitringez

Topuklu Ayakkabı Modelleri

Topuklu ayakkabı sevmeyen yada herhangi bir kombininde topuklu ayakkabı giymek zorunda kalmayan kadın yoktur. Bu nedenle, farklı stillere sahip olan topuklu ayakkabılar kadınlar için stillerinin kurtarıcısı ve kombinlerinin vazgeçilmezidir. Farklı bir topuklu ayakkabı deneyimi sunan Chiara Ferragni, simin ışıltısını oldukça başarılı kullanmış ve sıra dışı bir topuklu ayakkabı tasarımına imza atmış.

365ist - Chiara Ferragni Makeup - Vitringez
Chiara Ferragni Makeup Ayakkabı

365ist - Chiara Ferragni Eyes Topuklu Ayakkabı - Vitringez
Eyes Topuklu Ayakkabı

Babet Modelleri

Eğlenceli, esprili ve sıra dışı bir babetiniz olsun istiyorsanız, Chiara Ferragni’nin babet tasarımları tam size göre! Giyinip süslenmeye üşendiğiniz hatta makyaj yapmanın bile zor geldiği günlerde, sizin için seçtiğimiz babetlerden birini giyin ve en salaş halinizi şıklıkla buluşturun.

365ist - Chiara Ferragni Eyes Babet Ayakkabı - Vitringez
Eyes Babet Ayakkabı Modelleri

365ist - Chiara Ferragni Pop Corn Babet - Vitringez
Pop Corn Babet Modelleri

Sandalet Modelleri

Yaz mevsiminin olmazsa olmazı sandaletler, Chiara Ferragni dokunuşuyla vitrinlerdeki yerini aldı ve tüm ışıltısıyla yaz stiline ayrı bir hava katmayı başardı. Salaş, sade ve abartısız giyindiğiniz yaz günlerinde Chiara’nın sandalet tasarımları stilinizin kurtarıcısı olacak ve tüm dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayacak.

365ist - Chiara Ferragni Spider Sandalet - Vitringez 365ist - Chiara Ferragni Spider Pembe Sandalet - Vitringez 365ist - Chiara Ferragni Flat Sandalet - Vitringez 365ist - Chiara Ferragni Eyes Sandalet - Vitringez

Eğer Chiara Ferragni’nin özel tasarımlarına ve tüm bunların yanında çok daha fazlasına ulaşmak isterseniz 365ist.com‘u ziyaret etmeyi unutmayın!

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK