Çocuğunuzun Sevdiği Süper Kahramanlar Sokağa İniyor!

Çocuğunuzun Sevdiği Süper Kahramanlar Sokağa İniyor!

Her çocuğun zihninde daima yanında hissettiği, onunla birlikte oyunlar oynadığı, birlikte gezmeye gittiği ya da ders çalıştığı bir süper kahraman vardır. Tıpkı zamanında bizim de olduğu gibi! Her ne kadar yeni dönemin süper kahramanları değişse de, çocuk bakış açısının o süper kahramanlara olan ilgisi değişmez.

Bildiğiniz üzere; tekstil ve ayakkabı sektöründeki gelişmeler sayesinde artık her birimizin sevdiği detayları ve çocuklarımızın sevdiği süper kahramanları vitrinlerde bulmak mümkün. Spidermanli ayakkabı ve çantalar, Winx Club kızlarının olduğu sandaletler ve çoraplar süper kahramanlı parçaların sadece küçük bir örneği. Siz de çocuğunuzun içindeki sese kulak verin ve onun sevdiği süper kahraman ile iletişimde kalmasını sağlayın.

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Winx Club Çorap ve Ayakkabı

Kız çocuklarının yeni gözdesi olan Winx Club kızları, rengarenk saçları ve süslü kıyafetleri ile küçük hanımların gönlünü fethediyor ve onlar için bire idol haline geliyor. Winx Club külotlu çoraplar ile siz de kızınızın gönlünü fethedebilir ve bu çorapların kaliteli kumaş dokusuyla kızlarınızın gün içerisindeki rahatlığını da sağlayabilirsiniz.

FLO - Winx 7937 - Vitringez FLO - Winx 7938 - Vitringez FLO - Winx 7939 - Vitringez

En az çoraplar kadar rahatlık sağlayan bir diğer parça ise Winx Club ayakkabılar. Kız çocuklarının süslü, renkli, hareketli tarzları ve gün içerisindeki rahatlıkları düşünülerek tasarlanmış bu ayakkabılar, küçük hanımların şıklığının baş tacı olacak.

FLO - Sandalet - Vitringez FLO - Taba Sandalet - Vitringez FLO - Babet - Vitringez

Winx Club Kız Çanta

Winx Club kahramanlarının bir diğer özelliği, pembe renge olan hayranlıklarıdır. Kız çocuklarının da en sevdiği rengin pembe olduğunu düşünürsek, bu sezonun Winx Club pembe çantaları küçük hanımların vazgeçilmezi olmaya aday.

FLO - Winx 62461 - Vitringez FLO - Winx 62464 - Vitringez FLO - Winx 62467 - Vitringez

Spiderman Erkek Çocuk Ayakkabı

Küçük beylerin en sevdiği süper kahraman olan Spiderman, suçla mücadelenin en büyük savaşçılarından biridir. Spiderman’in çizgi romanlardaki ve beyaz perdedeki kahramanlıkları erkek çocuklarının gönlünü fethetmeyi başarmış ve bütün oyunlarına konu olmuştur. Eğer sizin de evinizde bir Spiderman hayranı varsa, bu hayranlığı birbirinden rahat ve şık ayakkabılarla taçlandırabilirsiniz.

FLO - Spiderman Dony Mavi - Vitringez FLO - Spiderman Ford Sandalet - Vitringez FLO - Spiderman Dony Siyah - Vitringez

Sezonun en iddialı, en şık ve en rahat ayakkabı modellerini sizlere sunan flo.com.tr‘ye tıklayın ve birbirinden farklı yüzlerce ayakkabıya uygun fiyatlarla ulaşın!

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK